Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu velmi aktivně a už ve 3. minutě se ujali vedení zásluhou Havlíčka. V 8. minutě ale vyrobila domácí obrana hrubou chybu a hosté srovnali na 1:1.

Krnovský tým byl v dalším průběhu prvního poločasu mnohem útočnější a měl míč častěji na svých kopačkách. Ve 25. minutě vrátil vedení domácímu týmu Navrátil. Hosté byli zataženi a čelili tlaku Krnovských, kteří si vypracovali další dobré příležitosti. Střelecky se ale do přestávky už neprosadili.

Také od začátku druhých pětačtyřiceti minut byli svěřenci krnovského kouče Antonína Mury lepším mužstvem. Na hřiště přišli nový hráči a dále se zkoušelo. Krnovští fotbalisté měli více ze hry, ale gólově se neprosazovali až do 69. minuty, kdy byl autorem třetí branky krnovského kolektivu opět Havlíček.

Hosté se snažili kontrovat, ale jejich akcím scházel důraz a přesnost. V 74. minutě zakončil svůj hattrick v utkání střelecky disponovaný Havlíček. Domácí v závěru polevili a dovolili soupeři korigovat.

FK Krnov si po skončení připsal vítězství 4:2 a další přípravné utkání hraje v sobotu 28. února od 14 hodin na krnovské umělé trávě s Krásnými Loučkami.

FK Krnov – Moravan Oldřišov 4:2 (2:1)
Branky Krnova: 3. 69. a 74. Havlíček, 25. Navrátil
Krnov: Boček, Daříček, Šimčík, Ostrák, Svrček, Hudský, Adam Ondra, Charalambidis, Navrátil, Krčmařík, Havlíček, střídali: Šmíd, Dvořák, Mrukvia, Štěpán Ondra, trenér: Antonín Mura