V neděli přijede do Krnova další z tradičních účastníků krajského přeboru, mužstvo Háje ve Slezsku. Také tomuto celku se vstup do soutěže příliš nevyvedl, v minulém utkání doma remizoval s Frýdlantem 2:2. Hájští posbírali v dosavadních devíti duelech jen pět bodů a krčí se na předposlední pozici, před nešťastným Frenštátem. „Vůbec je není radno podceňovat. Mají ve svém kádru zkušené a kvalitní fotbalisty v čele se střelcem Truplem. Kraj hrají dlouhé roky," říkal na adresu soupeře kouč Krnova Antonín Hudský a pokračoval: „My musíme hlavně po těch dvou vítězstvích zůstat nohama na zemi, nastoupit na hřiště s pokorou a poctivě makat," dodával.

Po utkání v Pusté Polomi, kde spousta hráčů utrpěla nejeden šrám, se trenér Hudský obává, že zdaleka ne všechny své svěřence bude mít v neděli k dispozici. „V tom zápase byla spousta faulů, zbytečných, bez míče. Kluci jsou pokopaní. Hráči Pusté Polomi asi frustrovaní vývojem hry do nás šli zbytečně tvrdě, někdy až zákeřně," mračil se lodivod Krnova a pokračoval: „Nejhůř je na tom asi Míra Daříček, nad tím visí velký otazník. Ani Dan Biskup není úplně v pořádku. Tomáš Šupák taky pořád kulhá, má asi natažené vazy v koleni, ale on by měl být relativně v pořádku. Uvidíme po posledním tréninku, ale nejspíše budeme muset udělat v sestavě nějaké změny."

I přesto myslí krnovský stratég na vítězství. „Hrajeme doma, takže jednoznačně chceme vyhrát. Potřebuje se konečně odlepit od spodku tabulky nahoru, tam kam patříme," dodal Hudský.

Utkání mezi domácím Krnovem a Hájem ve Slezsku začíná v neděli na krnovském stadionu v 15.30 hodin.