„Před utkáním jsme si říkali, že si na tyhle zápasy musíme dát pozor. Všichni mají ještě v paměti loňský výprask 0:6 od tehdy posledního Brušperku. Jenže realita byla zase jiná," uvedl kouč Krnova Petr Hrdlička.

Domácí mužstvo Krnovské nijak nepřehrávalo, přesto v prvním poločase vystřelilo celkem čtyřikrát na branku hostí. Byly z toho tři góly a jedna tyč. „Úplně jsme propadli. Od šesté minuty, kdy jsme inkasovali poprvé, se naše hra zhroutila. Nikdo nedodržoval to, co měl, byla to nedisciplinovanost celého týmu," zlobil se krnovský trenér.

Hosté se poprvé trefili až v jednačtyřicáté minutě. „Dohánět tříbrankové manko není žádná legrace. Jenže my jsme si mysleli, že se Šenov porazí sám. Nejsou to žádní nazdárci, i když jsou nováčkem soutěže a patří jim poslední místo v tabulce," dodával Hrdlička a pokračoval: „O poločase jsme si v kabině něco řekli, nemělo smysl po hráčích nějak řvát. Vyměnili jsme některé hráče, ale hra se moc nezvedla."

Domácí zvýšili na 4:1, až poté se Krnovu povedlo snížit na rozdíl jedné branky, ale Šenov už si tři body pohlídal. „Mohli jsme dostat daleko víc gólů, klidně osm. Jenom Prčík vykopával dvakrát balon z prázdné branky," povídal zklamaně Petr Hrdlička.

Situace v krnovském mužstvu tak jedno kolo před zimní pauzou není úplně nejrůžovější. Podle jmen v sestavě by se měl Krnov bít o přední příčky, místo toho je až osmý.

„Je to pravda. Před sezonou nám někteří hráči odešli, ale povedlo se tým vhodně doplnit o hráče na krajský přebor zvučných jmen. Jenže úspěch to nepřineslo. Jsme osmí, což je totální selhání a zklamání nejen pro mě, ale samozřejmě i pro vedení klubu," kroutil hlavou lodivod FK Krnov a ještě dodával:

„Musíme si s vedením i s týmem sednout a všechno probrat. Je možné, že se s některými hráči o zimní přestávce rozloučíme."

Šenov – FK Krnov 4:3 (3:1)
Branky: Gorovič, Hanauer, Koďousek, Štěpán – Šimčík 2, Satke
FK Krnov: Furčák – Štěpán Ondra, Prčík, Švrček, Šimčík – Adam Ondra, Bartoníček (Mitura), Banovec (Havlíček), Daříček (Hudský, Satke) – Sklenařík (Šmíd), Zelník. Trenér: Petr Hrdlička