Na fotbalisty obou divizních celků čekalo v Krnově uplakané počasí. Krnovští se od počátku snažili útočit a tlačit ze šestnáctky soupeře. Hlavně rychlíci Daříček s Kaštovským a technik Krčmařík Dolnobenešovské dost zaměstnávali. První obrovská šance domácích přišla už ve dvanácté minutě. Po centru zleva přiťukl Kaštovský hlavou na malé vápno Kramaříkovi, ten ale ve skluzu minul.

Krnovští kombinovali po zemi, zatímco hosté se blíže k brance svého soupeře dostávali pomocí nakopávaných míčů. Po dvaceti minutách se Mitura vymotal ze skrumáže v šestnáctce hostů, nabil Hudskému, ale ten z první těsně přestřelil. O chvíli později se ocitl sám před gólmanem Hlaváčkem Daříček, trefil však jen nohy brankáře.

Sedm minut před poločasem se pak po kombinaci dostal ke střele netradičně Kozák, jeho bombu však Hlaváček vykryl. V jednačtyřicáté minutě skončil míč po střele a teči v krnovské síti, gól však nemohl platit pro ofsajd, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Po přestávce drželi míč více na svých kopačkách fotbalisté Dolního Benešova. Pečlivě bránili své pokutové území a vyráželi do rychlých brejků. Po pěti minutách hry nacentroval do šestnáctky domácích stojící Žižka. Gólman Řeháček jen proplachtil vzduchem, balon se dostal k Jaškovi, který lehkým obloučkem vyzval ke skórování Juchelku. Ten však hlavou o pár centimetrů minul.

Za několik okamžiků pak další dobrou příležitost hostujícího Jaška vykryl Řeháček. Oproti první půli hra viditelně opadla. Dvě stě osmdesát platících diváků mohlo sledovat fotbal od šestnáctky k šestnáctce bez větších šancí. Hře nepomáhal ani vodou nasáklý míč a čím dál měkčí terén. V sedmdesáté třetí minutě přišla první pohroma pro Krnov. Bartoníček se snažil zastavit rozvíjející se útok protivníka taktickým faulem, jenomže rozhodčí mu za to udělil druhou žlutou, následně červenou kartu a Krnov dohrával v deseti.

O tři minuty později se už měnilo skóre. Dlouhý polovysoký balon přiletěl do velkého vápna Krnovských. Tam jej hned z první trefil střídající dolnobenešovský Haas a přehodil špatně vyběhnuvšího brankáře Řeháčka, 0:1. Krnovští se nevzdávali. Centr za centrem lákal k bráně Dolního Benešova, gól visel doslova na vlásku, ale Krnovákům nebylo přáno. Šest minut před koncem poslal krásný míč vzduchem na Krčmaříka Daříček. Lukáš Krčmařík gólmana Hlaváčka už překonal, ale jeho hlavičku zastavilo břevno.

A tak Krnovští znovu ztratili body, když prohráli s Dolním Benešovem 0:1.

Antonín Hudský (trenér Krnova): Nevím, jak ten zápas zhodnotit. To byla největší rána, co jsem mohl dostat. My se připravujeme, hrajeme dobře, ale nedáme gól a pak si ho necháme dát. Je to pořád dokola. Byli jsme zase lepší než soupeř, ale za to si nic nekoupíme. Body nemáme a to je rozhodující.

FK Krnov – Dolní Benešov 0:1 (0:0)
Branka: 76. Haas

Krnov: Řeháček – Sabó, Zelník, Švrček, Kozák – Mitura (74. Baťovský), Bartoníček, Hudský, Kaštovský – Krčmařík, Daříček. Trenér: Antonín Hudský
Dolní Benešov: Hlaváček – Staníček, Moravec, Švacha, Žižka – Jašek, Adamík (82. Bukovec), Knapp, Mužík – Skalík (60. Haas), Juchelka. Trenér: Ondřej Malohlava