Krnovští fotbalisté totiž po jediném roce mezi divizními celky opět poputují o jedno patro níž, do krajského přeboru. Dlouho živili v Krnově naději na udržení prestižní soutěže. Po podzimu to vypadalo nadějně, jenomže jarní série, kdy Krnováci zbytečně prohráli několik zápasů a nedařilo se jim hlavně doma, jim záchranné práce notně zkomplikovala. Pak sice celek Antonína Hudského zabral a porazil lídra z Orlové 1:0 a hned nato s přehledem přejel Nový Jičín 4:1. Bohužel následovala nešťastná porážka v posledních minutách duelu ve Valašském Meziříčí a pak dlouho diskutované střetnutí se Slavičínem. Jihomoravané přijeli s novým kádrem, který tvořili převážně druholigoví fotbalisté Zlína. Krnov bojoval, sahal alespoň po jednom bodu, ale nakonec podlehl. V Lískovci ztratil tým i poslední naději, když nestačil na domácí fotbalisty.

V neděli tak čeká na hráče Krnova loučení v zápase proti Mikulovicím. I když duel už vůbec nic neřeší, Krnovští jej rozhodně vypustil nehodlají. „Chceme se slušně rozloučit s divizí, celou sezonou a hlavně s našimi věrnými fanoušky. I když se nám nedařilo, tak přesto chodili na stadion ve velkém počtu a za to jim patří obrovský dík. A my jim chceme poděkovat dobrým výkonem v posledním zápase," povídal kouč Krnova Antonín Hudský.

Domácí to rozhodně nebudou mít jednoduché. Mikulovice disponují kvalitním týmem, vždyť jim patří třetí příčka v tabulce. „Soupeř je hodně dobrý, taky nebude chtít v posledním zápase prohrát," je jasné krnovskému trenérovi.

Krnovští budou muset řešit několik problémů se sestavou. Tomáš Hudský kvůli zranění třísel hrát nemůže, mimo je i alternativa za něj – Lukáš Mitura. „Lukáš má čtyři žluté karty, takže musíme ještě popřemýšlet, jak sestavu poskládáme," uvedl Hudský a pokračoval: „Našim dorostencům už sezona skončila, divizi udrželi, a tak jich pár určitě v neděli využijeme," dodával Antonín Hudský.

Utkání domácího Krnova proti Mikulovicím začíná v neděli v 15.30 na krnovském stadionu. Přijďte podpořit domácí v posledním duelu.