Utkání se od počátku nevyvíjelo podle krnovských představ. Po pěti minutách hry zahrávali domácí rohový kop, který brankář Řeháček vyboxoval až na hranici pokutového území. Tam se do míče opřel jeden z hráčů Lískovce a domácí vedli 1:0. Hosty rychlá branka zaskočila a nemohli se dostat do tempa.

„Věděli jsme, že body z Lískovce urvat musíme, že musíme bojovat, ale na hřišti to vypadalo, jako bych chtěl bojovat jen já sám," stýskal si na výkon svých svěřenců kouč Krnova Hudský.

Krnováci vypadali, jakoby se ani nesoustředili na fotbal. Po bojovných výkonech, které předváděli v posledních utkáních, běhalo po trávníku úplně jiné mužstvo. „Neříkám, že by to kluci odchodili, to určitě ne, ale chybělo nasazení. Připadalo mi, že už podvědomě rezignovali," pokračoval Antonín Hudský.

Druhá pohroma na sebe nenechala dlouho čekat. Ve dvaadvacáté minutě ztratili hosté míč uprostřed hřiště. Následovaly dvě rychlé přihrávky dopředu v podání Lískovce a domácí zakončovali do prázdné branky, 2:0.

Příležitosti ke skórování měli i Krnovští, ale jak už se stalo na jaře téměř tradicí, nedotáhli je do konce. Sám před gólmanem se zjevil František Kaštovský, ale neproměnil. Nadějně střílel i Lukáš Krčmařík, ale nic z toho nebylo.

Po přestávce byl k vidění stejný obrázek. Navíc hned v padesáté sedmé minutě domácí zvýšili na 3:0 a o vítězi bylo více méně jasno. Malou jiskřičku naděje vykřesal pro hosty Jiří Šimčík, který dokázal ve dvaasedmdesáté minutě snížit na 3:1. Jenže o čtyři minuty později si domácí vzali zpátky třígólový náskok, 4:1. Deset minut před koncem pak upravil na konečných 2:4 z pohledu Krnova střídající Jan Vavrečka.

„Je to pořád stejná písnička. Nedáváme góly a soupeř těží z našich chyb. Samozřejmě, že jsem zklamaný, tahle porážka znamená, že z divize spadneme. Ale na druhou stranu, je to jenom sport," povídal smutně kouč FK Krnov Antonín Hudský.

FK Real Lískovec - FK Krnov 4:2 (2:0)
Branky Krnova: 72. Šimčík, 80. Vavrečka
FK Krnov: Řeháček - Dvořák, Daříček, Švrček, Sabó - Šimčík, Bartoníček, Zelník, Mitura - Kaštovský, Krčmařík, střídal: Vavrečka. Trenéři: Antonín Hudský, Milan Halaška