V minulém kole přivezli Krnovští bod z Mohelnice, když od jedenácté minuty po celý zbytek utkání vedli gólem Krčmaříka. V nastaveném čase však nešťastně inkasovali a o vítězství přišli. Teď přijede do Krnova tým Brumova. Toto mužstvo má z prvních tří zápasů na svém bodovém kontě nulu. Naposledy podlehlo doma Orlové 0:2.

„Hlavně nepodceňovat, nabádá trenér FK Krnov Antonín Hudský. Hned vysvětluje z čeho pramení jeho obavy: „Brumovičtí hráli první tři kola s hodně silnými soupeři, v podstatě se samými aspiranty na postup. Šumperku doma podlehli jen o gól. Stejně tak potrápili Prostějov, když podlehli 3:4 a prohráli s Orlovou,“ vyjmenoval kandidáty na přední umístění krnovský kouč.

Mužstvo Brumova je složeno ze zkušených fotbalistů a Antonín Hudský zná jeho sílu. „Mají šikovné fotbalisty. To mužstvo znám. Jsou hodně vysocí. Z Brumova je blízko na Slovensko do Dubnice nad Váhom, na jaře tam minimálně čtyři Slováci hráli. Tým je dost urostlý, ale to jsou oproti nám všichni soupeři,“ usmál se trenér a dodal k tomu: „Zkrátka nesmíme se dívat na tabulku. Ty první tři kola ještě o síle jednotlivých mužstev nic neřeknou, je to zatím takové oťukávání.“

Antonín Hudský zatím neví do jaké míry bude mít svou sestavu pohromadě. V minulém utkání si poranil koleno František Kaštovský. Scházel i tradiční pilíř obrany, kapitán Jan Zelník, který má problémy s krční páteří. Úplně v pořádku s kotníkem ještě není ani Tomáš Hudský. Jestli budou jmenovaní v pořádku se teprve uvidí.

„Doufáme, že do neděle bude všechno v pořádku. Jisto budu mít až po posledním tréninku. V každém případě můžu slíbit, že chystám jedno překvapení, ale to neprozradím, na to si budou muset fanoušci počkat do neděle,“ usmíval se šibalsky lodivod FK Krnov. V brance nejpíše po dvou utkáních, která odchytal Taras Furtchak, dojde také ke změně. Stejně jako v prvním kole proti béčku Slezského FC Opava se mezi tři tyče postaví Jakub Řeháček.

„Musíme udělat změnu. Taras na tom nebyl po těch smolných gólech moc dobře. Ale je to mladý kluk, on se z toho brzy otřepe a bude to dobré. Kuba chytal výborně proti Opavě, s postem gólmana problém nemáme,“ věří svým brankářům Hudský. A přes co povede cesta k vítězství? „Zase nás čeká těžké utkání. Musíme bojovat, dřít a hrát jako tým. Budeme hrát klasicky zodpovědně zezadu ze zajištěné obrany a využívat našich rychlých křídel,“ osvětlil taktiku krnovský stratég a pokračoval:

„Věřím, že smůlu už jsme si vybrali v těch minulých dvou utkáních. A taky věřím, že se chytnou naši střelci a dáme více než jeden gól.“

Spokojenost zatím v Krnově panuje s fanoušky. Při domácím zápase s Petrovicemi vytvořili výbornou kulisu. „To byla paráda. Fanoušci byli opravdu fantastičtí. Doufám, že v neděli jich přijde minimálně stejně a zase udělají skvělou atmosféru. Ti kluci na hřišti se pak pro ně přetrhnou, to vám můžu slíbit,“ pochválil příznivce Krnova Hudský a zároveň je všechny pozval na nedělní utkání.

Střetnutí Krnova s Brumovem začíná na krnovském stadionu v neděli v 16.30 hodin.