„Potřebujeme sestavu před jarní částí krajského přeboru pořádně prověřit, proto tak kvalitní soupeř, jako je Opava," povídal trenér domácích Petr Hrdlička.

Krnovští za protivníkem, který hraje o soutěž výše vůbec nezaostávali, spíše naopak. „Začali jsme velice dobře. Kluci plnili všechno, co jsme si řekli," chválil své svěřence kouč a pokračoval: „Zkoušeli jsme i hráče, kteří nemají úplně jisté místo v sestavě, zkoušeli jsme různé varianty i rozestavení," uvedl dále Petr Hrdlička.

Po prvním poločase hráli Krnovští s Opavou smírně 1:1, když branku v domácím dresu zaznamenal Tomáš Hudský. Toho trenér zkoušel na levé straně zálohy místo Marcela Cudráka. „Jsou to typově úplně jiní hráči, ale zdá se, že by mu ten kraj zálohy mohl sedět. Ještě doléčuje zraněnou patu, ale je v plné zátěži. V přípravě se docela rozstřílel," kvitoval formu navrátilce kouč Hrdlička.

Po přestávce měli domácí více ze hry. „Vytvořili jsme si dost šancí, bylo vidět, že v ofenzivě by problém být neměl, až na to proměňování, mohlo to skončit daleko větším rozdílem," krčil rameny krnovský trenér.

Vítěznou branku vstřelil Jan Zelník, který odehrál druhou půli na hrotu útoku. „Honza je varianta dopředu. Je zkušený a zase se tam jevil velice dobře," nešetřil chválou Hrdlička. S kádrem je lodivod FK Krnov spokojen. „Sestava si sedá. Na devadesát pět procent už víme, kdo bude v základní sestavě pro jaro," uzavřel kouč.

FK Krnov - Slezský FC Opava B 2:1 (1:1)
Branky Krnova: Hudský, Zelník
FK Krnov: Furčák (46. Kočenda) - Dvořák (46. Mrukvia), Biskup, Kozák, Daříček - Adam Ondra, Bartoníček Štěpán Ondra (46. Šmíd), Klement, Hudský (46. Uherek) - Bačovský (40. Zelník). Trenér: Petr Hrdlička