Přitom domácím fotbalistům všechno od začátku hrálo do karet. V šestadvacáté minutě vystřelil Tomáš Hudský a divizní tým vedl. O osm minut později se po rohovém kopu trefil Lukáš Mitura, 2:0 pro Krnov.

I ve druhé půli měli domácí zápas pod kontrolou. Na 3:0 zvyšoval opět Tomáš Hudský, tentokrát z penalty. Potom si domácí vytvořili nepřeberné množství dalších možností, jak navýšit skóre, to se nestalo a Háj se oklepal. Od sedmdesáté minuty, kdy se soupeři podařilo snížit, pak potrestal i další zaváhání Krnovských. Čtyřmi brankami během dvaceti minut otočil celek Háje střetnutí ve svůj prospěch.

„Co k tomu říct? Máme šance na šest gólů, nedáme je, pak se nekoncentrujeme a za dvacet minut si prohrajeme vyhraný zápas. Vím, je to příprava, ale soupeř dal všechny čtyři góly po našich chybách,“ zlobil se krnovský trenér Antonín Hudský.

Tomu navíc další vrásky na čele dělají marodi. „Taras Furtchak musí na operaci s kolenem, tak uvidíme, jak to dopadne. Hlavně aby byl rychle zpátky, protože gólmany musíme mít dva. Navíc jsou na marodce ještě Sabó a Kaštovský,“ uvedl kouč.

FK Krnov - Háj ve Slezsku 3:4 (2:0)
Branky Krnova: Hudský 2, Mitura
FK Krnov: Řeháček - Dvořák, Zelník, Daříček, Kozák - Šimčík, Hudský, Bartoníček, Mitura - Bačovský, Sabó, střídali: Biskup, Kaštovský, Vavrečka, Krčmařík, Trenér Antonín Hudský