Už s Janem Zelníkem v sestavě a také se Štěpánem Ondrou na kraji obrany nastoupil krnovský celek v dalším kole krajského přeboru proti Kravařím. Oba celky předváděly od počátku aktivní hru. Hosté rozhodně nepřijeli jen bránit, od prvních minut napadali krnovskou rozehrávku ve třech lidech.

Domácí se snažili využívat hlavně levé strany a rychlosti Marcela Cudráka. Ten byl ale v prvním poločase docela dobře střežen. Většinou se tedy bojovalo uprostřed hřiště. Skóre se poprvé měnilo už v osmnácté minutě. Krnovu nezafungoval ofsajdsystém, když se za obrannou linií zapomněl Zelník. Kravařský kapitán Baránek vyslal kolmou přihrávku mezi beky na rozběhnutého Trušinu. Brankář Taras Furčák sice rychle vyběhl, aby zmenšil střelecký úhel, ale útočník Kravař jej technicky obstřelil, 0:1.

Domácí branka dost zaskočila. Míč je příliš neposlouchal, vázla rozehrávka od beků, tím dostávali Krnovští protivníka na koně. Až přišla sedmadvacátá minuta. Jiří Lalák zprava odcentroval až před branku hostů, tam se do stoprocentní šance dostal Ladislav Klement, gólman Hladký jej ale vychytal. Míč se odrazil znovu ke Klementovi, který Hladkého obešel, už už zakončoval do prázdné branky, jenže brankář Kravař předvedl další neuvěřitelný zákrok. Chytil i první dorážku dobíhajícího Miroslava Daříčka, tou druhou už obránce Krnova dostal míč za Hladkého záda do sítě, 1:1.

Ještě před poločasem se mohly do vedení opět dostat Kravaře. Kopaly roh, všichni hráči v se v pokutovém území natlačili do branky, aby znemožnili Tarasi Furčákovi chytat. Míč proletěl a přímo od rohového praporku se zastavil o vzdálenější tyč.

Po přestávce tvrdý boj pokračoval. V devětačtyřicáté minutě odcentroval před branku Kravař Daříček. Ondřej Šmíd byl před gólmanem sám, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevešla. Potom Krnovští zalezli na svou polovinu a snažili se přecházet do rychlých protiútoků. Kravaře sice držely míč více na svých kopačkách, ale útočily proti dobře zformovanému defenzivnímu valu, ve kterém kraloval zejména Daniel Biskup.

Hosté z něj museli být doslova zoufalí, vždy když se už drali do šance, čistě jim odebral balon a bezchybně rozehrál.

V posledních pětadvaceti minutách se začaly střídat na obou stranách veliké brankové příležitosti. Nejprve našel Klement ve vápně Cudráka, ten ale hlavou trefi l jen připravené rukavice Hladkého. V sedmdesáté čtvrté minutě si zase na centr do šestnáctky naběhl Daříček. Skočil po míči rybičkou, ale hlavou orazítkoval jen tyč. O šest minut později zase zatáhl míč Štěpán Ondra, zpětnou přihrávkou našel svého bratra Adama, jenže jeho přízemní rána skončila těsně vedle.

Čtyři minuty před koncem ukradl míč váhajícím bekům Lukáš Mitura, kličkou se zbavil svého strážce, jenže přihrávka na zcela volného Cudráka nevyšla. V devětaosmdesáté minutě mohli domácí o všechny body přijít. Balon se odrazil na hranici šestnáctky k osamocenému Radimu Baránkovi. Kravařský kapitán vystřelil po zemi k tyči, ale Furčak jeho gólovku lapil. Utkání tak skončilo nejspíše zaslouženou a spravedlivou remízou 1:1.

FK Krnov - SK Kravaře 1:1 (1:1)
Branky: 27. Daříček - 18. Trušina
Krnov: Furčák – Daříček, Biskup, Zelník, Štěpán Ondra – Adam Ondra, Klement – Cudrák, Bartoníček, Lalák (61. Uherek) – Šmíd (78. Mitura). Trenér: Petr Hrdlička