V utkání promarnili hned několik vyložených brankových příležitostí a nastřelili dvakrát i brankou konstrukci, po závěru si však odvezli jen bod.

Skóre otevřel Krnov

Krnovským fotbalistům se na podzim podle představ nedařilo a v posledním letošním utkání chtěli svou situaci vylepšit a rozloučit se bodovým ziskem. Hosté začali na hřišti Frýdlantu aktivně a snahou o kombinační fotbal. Domácí produkovali svou klasickou důraznou hru s řadou dlouhých a vysokých míčů na polovinu Krnova.

Krnovští byli herně lepší a vyjádřili to v polovině prvního poločasu vedoucím gólem. Na přesnou uličku do velkého vápna domácích si naběhl Sabó a levačkou poslal míč k tyči bezmocného brankáře Frýdlantu. Domácí hráči se také nechtěli rozloučit se sezónou porážkou a bojovali s velkým úsilím. Před přestávkou to jeden z jejich hráčů přehnal a po červené kartě musel předčasně pod sprchy.

Když se hraje hlavou

Krnov hrál celý druhý poločas přesilovku a měl další šance. Domácí bránili a hráli jednoduchý fotbal. Dlouhými míči se dostávali na útočnou polovinu a tam o ně sváděli důrazné souboje. Navrch ale měli hosté, kteří mohli své vedení pojistit. Sabó ale sám před brankářem domácích neuspěl. Další šance téhož hráče skončila na tyči a když střela Mitury orazítkovala jen břevno branky Frýdlantu nad Ostravicí, tak se dočkali domácí.

Po standardní situaci nedokázala obrana Krnova pokrýt ve svém pokutovém území jednoho z domácích fotbalistů a ten hlavou upravil na konečných 1:1. Krnov tak ztratil další zbytečné body a pro jaro má co zlepšovat.

"Bylo to stejné, jako celý podzim. Nehrajeme až tak špatně, vytvoříme si spoustu šancí, které neproměníme je a pak po chybě inkasujeme. Přes zimu máme na čem pracovat," řekl k utkání nespojený krnovský kouč Antonín Hudský.

Frýdlant nad Ostravicí - FK Krnov 1:1 (1:0)