Ani v duelu s déčkem Juventusu Bruntál se sice neradovali z vítězství, ale podali bojovný výkon a i kvůli troše smůly prohráli 3:4.

Krnováci nastoupili jako vyměnění, ten tam byl mátožný výkon z minulého týdne. Naopak se na protivníka vrhli jako šelmy a už v sedmé minutě po trefách Ondřeje Psotky a Kryštofa Horáčka vedli 2:0. Svého protivníka předčili jak nasazením, tak i bojovností. Bohužel si vybrali i kopec smůly. Ještě do poločasu se Juventusu podařilo vstřelit kontaktní branku a těsně před přestávkou i vyrovnat. Hlavně druhý gól byl pro Krnov hodně nešťastným, když se míč po rohovém kopu odrazil od jednoho bránícího hráče až do krnovské sítě, 2:2.

Do druhé půle šel Krnov s tím, že se pokusí opět dostat co nejrychleji do vedení. Kombinační hrou se dostávali do tlaku, gól však padl na druhé straně. Po nešťastné rozehrávce gólmana, kdy trefil vlastního spoluhráče, se míč odrazil za brankovou čáru a Bruntálští vedli. A to nebylo všechno. Hráči Juventusu dokázali v polovině druhého poločasu zvýšit na rozdíl dvou branek.

Následně domácí hned snížili Danielem Michálkem na 3:4, ale to bylo vše. I když až do závěrečného hvizdu nepolevovali v útočných aktivitách a v závěru už na nich byla patrná únava, nepodařilo se jim do branky soupeře dostat kýžený vyrovnávací gól. Krnov B tak podlehl Juventusu D 3:4.

Za svůj výkon se však mladí Krnováci rozhodně nemusejí stydět, spíše zaslouží pochvalu. Po celý zápas byli lepším týmem, byla vidět jejich obrovská chuť do hry, svého protivníka přestříleli, ale nebylo jim přáno vyhrát. Tím trošku napodobili výkony svých mužských oddílových kolegů v divizi.

FK Krnov B - Juventus Bruntál D 3:4 (2:2)
Branky Krnova: Psotka, Horáček, Michálek
FK Krnov B: Vojtěch Šír - Daniel Michálek, Ondřej Psotka, Kryštof Horáček, Filip Zouhar, Zdeněk Říha, Petr Hrdlička, Robin Vojtěšek, Bronislava Hofmanová, Dušan Pavelek. Trenér: René Vojtěšek.

-hab, šír-