Škoda nepovedené první třetiny

Krnovské áčko (ročník 2002) dostalo první branku hned na začátku duelu, ale vzápětí se hráčům podařilo vyrovnat. Jenomže Hlučínští se nenechali zastavit. U každého míče byli o krok dříve a hlavně trestali krnovské chyby. Do konce první třetiny přidali další tři trefy a ujali se vedení 4:1.

Po první přestávce se hra vyrovnala. Domácím se podařilo se štěstím zvýšit na 5:1, ale za chvilku si zase vybrali trošku smůly, když si dali vlastní gól. V poslední části se Hlučín rozhodl vedení jen bránit a to se jim nemuselo vyplatit. Krnovští mladíci totiž vyběhli na trávník s odhodláním a potrestali laxní přístup domácích. Petr hrdlička vstřelil dvě slepené branky a rázem to bylo jen o gól.

Krnováci se snažili a vyvinuli na branku protivníka velký tlak. Jenomže nebylo jim přáno, míč se odrážel všude možně, jen ne do hlučínské sítě.

Jenomže udeřilo na druhé straně a Hlučín opět odskočil. Hosté vložili všechny síly do útoku, nechtěli se jen tak vzdát. Podařilo se jim dostat se opět na dostřel a snížit. Poslední střela Krnova se smolně odrazila od břevna svatyně domácích, a tak Hlučín porazil Krnováky těsně 6:5.

FC Hlučín - FK Krnov A 6:5 (4:1, 1:1, 1:3)
Branky Krnova: Hrdlička 3, Psotka, vlastní
FK Krnov A (2002): Vojtěch Šír - Filip Zouhar, Kryštof Horáček, Zdeněk Říha, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Bronislava Hofmanová, Petr Hrdlička, Daniel Michálek

Vyrovnaný boj krnovského béčka

O rok mladší kolegové mezitím válčili s Hlučínem na druhém hřišti. A byl to velice vyrovnaný souboj. Moc branek nepadalo. Domácí se ujali po první třetině vedení 2:1, když za Krnov skóroval Jan Volný. Druhá část hry opět ukázala, že na sebe narazila dvě vyrovnaná mužstva. Jakub Grulich vstřelil druhou branku Krnova, ale protože Hlučínští se také jednou radovali, stále si udržovali jednogólové vedení.

Do posledního dějství šli Krnováci s odhodláním utkání otočit. Snažili se a ostřelovali branku soupeře ze všech stran. Jenomže ani jeden míč do sítě nepronikl. Rozuzlení tedy padlo na druhé straně. Před bránu Krnovských přiletěl vysoký míč a jeden z bránících hráčů si jej hlavičkou nešťastně srazil do sítě. Hlučín už si pak vedení uhlídal.

FC Hlučín - FK Krnov B 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Branky Krnova: Volný, Grulich
FK Krnov B (2003): Dominik Grajciar - Karel Šimíček, Denis Hais, Jakub Grulich, Jan Volný, Lukáš Gramel, Erik Šupák, Jan Plánička

Další utkání Karty Cupu odehrají mladí krnovští fotbalisté až po zimní přestávce.