„Bohužel jsme na turnaji museli oželet některé z nemocných hráčů, ale i přes to jsme turnaj odehráli v kvalitní sestavě," povídal krnovský trenér Petr Kubík a pokračoval: „Místní nafukovací hala s umělou trávou byla příjemnou změnou oproti absolvovaným turnajům na palubovkách v halách a tělocvičnách."

Právě v tělocvičnách odehrála krnovská starší přípravka v zimní přípravě kvalitní a vyrovnané zápasy na turnajích ve Šternberku, Bruntále, Ostravě, Karviné, Bílovci a slovenské Korni.

V předešlých turnajích krnovským chybělo pověstné štěstíčko. V Hlučíně se však dostavilo a oni tak zúročili svou přípravu a herní kvalitu a na turnaji obsadili krásné 2. místo, když prohráli pouze s domácím týmem.

„Klukům se povedlo porazit jeden tým FC Baník Ostrava a s druhým týmem Baníku uhráli remízový výsledek. A tak oproti začátkům, kdy se s týmem Baníku potkávali před dvěma roky, a prohra 20:0 nebyla výjimkou, to byla pro naše kluky za jejich píli a pracovitost sladká odměna," uváděl Petr Kubík.

FK Krnov: Jakub Koval, Martin Grulich, David Přikryl, Jiří Toška, Lukáš Vyležík, Jakub Grulich, Ondřej Iljaševič, Jan Vajda. Trenér: Petr Kubík

Výsledky Krnova v Hlučíně

FK Krnov - FC Hlučín žlutí 3:1
FK Krnov - FC Hlučín zelený 2:3
FK Krnov - FC Baník Ostrava bílí 3:0
FK Krnov - FC Baník Ostrava modří 1:1
FK Krnov - Slovan Havířov 3:0
FK Krnov - FC Odra Petřkovice 5:0
FK Krnov - SK Kravaře 2:0