Věděli jsme, že hrajeme se soupeřem, který šest zápasů neprohrál, a podle toho jsme k tomu taky přistoupili,“ poznamenal úvodem šéf krnovské lavičky Gustav Santarius mladší.

Pořádně divoký byl především úvod utkání, během kterého mohlo udeřit na obou stranách, skóre se ale nakonec neměnilo.

„Vstoupili jsme do zápasu perfektně. V první minutě se se objevil před gólmanem Hrubý, bohužel ale neproměnil. Hned na to jsme měli další gólovku, ale ani Klepáček nedal. Završil to hráč domácích, který hned potom také nedal obrovskou šanci,“ komentoval divoké dění na hřišti Hlubiny Santarius.

Ve 12. minutě se žlutomodří dočkali. Hrubý vysunul Klepáčka, ten šel sám na brankáře, a nemýlil se – 0:1. „Už jej dobíhal obránce a naštěstí to dal na zadní tyč,“ řekl o rozhodující trefě utkání krnovský lodivod. Ve zbytku první půle bylo několik šancí na obou stranách, skóre se ovšem neměnilo.

Ve druhé polovině utkání se pokračovalo ve vysokém tempu, šance střídala šanci na obou stranách. Šance na vyrovnání Hlubiny se výrazně snížila v 85. minutě, když viděl červenou kartu Krčmařík. Domácí ale nic nevzdali.

„Hrálo se až do konce nahoru dolů. Domácí mohli klidně srovnat, štěstí se ale přiklonilo na naší stranu. Klukům musím poděkovat za kvalitní kolektivní výkon,“ uzavřel Santarius.

HLUBINA – KRNOV 0:1 (0:1)

Branky: 12. Klepáček. Rozhodčí: Vojkovský – Čuba, Petroš. ŽK: Hanauer, Dziža, Schmutz, Wendter, Krčmařík – Matějíček. ČK: 85. Krčmařík. Diváci: 150.

Krnov: Řeháček – Šimčík, Macík, Tümmler, Matějíček – Havlíček, Bartoníček, Sabo, Klepáček (71. Ostrák) – Miškev (90. Tomášek), Hrubý (88. Burian). Trenér: Gustav Santarius ml..