Uskutečnilo se ve dnech 13. až 17. srpna a bylo zaměřeno na zdokonalování ve fotbalových dovednostech. Nehrál se však jen fotbal, mladé krnovské naděje prokazovaly dovednosti i v jiných sportech, jako byl například badminton, volejbal, tenis, plavání.

Příjemný sportovní areál umožnil rovněž využití minigolfu, plážového hřiště a bowlingu. V průběhu soustředění, v rámci tréninků, proběhla také dvě přátelská utkání s místním fotbalovým klubem Mikulovice, úterní odpoledne s přípravkou U10 a ve čtvrtek s mladšími žáky U12. Pro obě strany to bylo zpestření tréninkových jednotek a příležitost ukázat, že mladé fotbalisty hra opravdu baví.

Krnovský tým dokázal i starším protihráčům předvést pěknou kombinační hru s velkým nasazením.

„Myslíme si, že ačkoliv těch několik dní u hranic s Polskem příliš rychle uteklo, tak soustředění splnilo svůj účel, hlavně se nikdo vážně nezranil, kolektiv se opět stmelil a každý si jistě odvezl hromadu pěkných zážitků," shodli se trenéři starší přípravky FK Krnov René Vojtěšek s Petrem Hrdličkou.

Toto letní soustředění by se samozřejmě nemohlo uskutečnit bez podpory rodičů a také drobných finančních darů od sponzorů a samozřejmě FK Krnov. „Děkujeme všem, kdo se na přípravě podíleli a tuto akci umožnili, letní příprava splnila svůj účel a věříme, že se úsilí projeví v herní kvalitě našich hráčů na hřišti," uzavřeli trenéři.

-rv, ph-