Turnaje se, po omluvě týmu z Bohumína, zúčastnilo nakonec pouze 5 kvalitních celků ročníku 2002. Hrálo se se čtyřmi hráči v poli a brankářem na jedenkrát třiadvacet minut systémem každý s každým.

Účastníci turnaje: FC Hlučín A, FC Hlučín B, FK Krnov, FK Slavia Opava, MŠK Žilina

Hráči Krnova byli opět vyrovnaným soupeřem fotbalovým školám, ale mnohdy byla štěstěna nakloněna na opačnou stranu. Zápas s A-týmem Hlučína byl velmi vyrovnaný a po zásluze skončil remízou 4:4.

Stejně tak probíhal i duel se slovenským týmem. V tomto utkání byl bohužel zraněn krnovský brankář Vojtěch Šír, ale přesto se podařilo navýšit skóre na konečných 5:4 pro Krnov. V pořadí třetí zápas čekal Krnováky s B-týmem domácího Hlučína, který nezaznamenal v turnaji ani jednu prohru. Hlučín hrál výborně a každou drobnou chybu protihráčů trestal gólem. Vysoké skóre 8:1 mohlo být i důsledkem nejistého výkonu zraněním oslabeného krnovského brankáře, který už pak k dalšímu střetnutí nenastoupil.

Poslední zápas Krnova s Opavou odchytal Daniel Michálek. I on sledoval, jak jeho spoluhráči ostřelují opavskou branku, která všechny jejich šance jakoby odpuzovala. Zápas dlouho vypadal, že skončí remízou 2:2, ale nakonec dvě střely proklouzly za záda zaskakujícího krnovského gólmana a bylo rozhodnuto i o celkovém pořadí turnaje. Krnovští skončili na nepopulární bramborové pozici.

Výsledky: Hlučín B - Slavia Opava 15:1, Hlučín A - Krnov 4:4, Slavia Opava - Žilina 1:6, Hlučín B - Hlučín A 3:3, Žilina - Krnov 4:5, Slavia Opava - Hlučín A 3:4, Hlučín B - Krnov 8:1, Žilina - Hlučín A 9:0, Slavia Opava - Krnov 4:2, Hlučín B - Žilina 5:1

Sestava Krnova
Vojtěch Šír Filip Zouhar, Zdeněk Říha, Ondřej Psotka, Robin Vojtěšek, Tomáš Kolbasa, Petr Hrdlička, Daniel Michálek