Krnovští vstoupili do utkání velice aktivně a diktovali hru. Hned v osmnácté minutě slavili úspěch. Po kombinaci Daříčka s Bartoníčkem poslal druhý jmenovaný míč uličkou mezi beky a naběhnutý Zelník se nemýlil, 1:0. I nadále si Krnov vytvářel šance. Hned po gólu pálil Sklenařík, ale jen těsně minul.

Šest minut před poločasem vymyslel individuální akci Adam Ondra. Nacentroval do šestnáctky hostí, Zelník balon přizvedl a Havlíček zvýšil na 2:0. „Základ byl, že se nám povedlo vstřelit gól jako prvním, to z nás pak všechno spadne. V opačném případě se začneme trápit," uvedl Hrdlička.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí si neustále vytvářeli šance, Zelník, Sklenařík ani Šimčík nemířili přesně. Kaňkou na povedením utkání bylo zranění stopera Švrčka. „Ruplo mu v zádech, zatím ještě nevíme, jak je to vážné," objasnil kouč.

S vítězstvím 2:0 byl Hrdlička spokojen. „Pustá Polom byla silným soupeřem, oni moc neinkasují, o to víc jsem rád za tři body. Navíc jsme dokázali udržet nulu vzadu. Psychika týmu půjde nahoru," dodával trenér Krnova Petr Hrdlička.

FK Krnov – Pustá Polom 2:0 (2:0)
Branky: 18. Zelník, 39. Havlíček
FK Krnov: Furčák – Dankovič (Hudský), Prčík, Švrček (Šmíd), Šimčík – Adam Ondra, Bartoníček, Havlíček (Štěpán Ondra), Daříček – Zelník (Satke), Sklenařík. Trenér: P. Hrdlička