Účastník I.A třídy na umělém trávníku v Krnově doslova vyhořel. Po dvou gólech zaznamenali Heinrich a Daříček, kteří se během zimní přestávky těší výborné formě.

Kádr krnovských fotbalistů v současnosti sužuje marodka a domácí kouč v sobotu znovu postrádal několik hráčů. Kouč Hudský dal proto možnost v sestavě hráčům z lavičky, kteří však od úvodního hvizdu předváděli velmi dobrý výkon.

Soupeř z Opavska odolával jen do 7. minuty, ve které poprvé inkasoval z kopačky agilního navrátilce Heinricha. V dalším průběhu prvního poločasu měli domácí drtivou převahu, ale Slavkov držel slušný výsledek až do 40. minuty, kdy se v krnovském dresu střelecky prosadil Bartoníček. Hosté začali odpadávat a po třetí inkasované brance Bačovského ve 44. minutě byli vděční za poločasovou přestávku.

Také od začátku druhé půle se hrálo v režii domácího kolektivu. Krnovský celek získával stále větší herní převahu a soupeře zatlačil hluboko na jeho polovinu. Hosté ale srdnatě odolávali lepšímu soupeři až do závěrečné dvacetiminutovky. V 71. minutě se trefil podruhé v zápase Heinrich a zahájil tak střeleckou kanonádu. Dvě branky Daříčka a Sabova trefa stanovily konečný výsledek na hladkých 7:0 pro Krnov.

Hudského družina pokračuje v přípravě na jarní část krajského přeboru opět příští sobotu v 10 hodin s Dolním Benešovem.