V opavském dresu se představil i krnovský odchovanec a fotbalista, který je ve Slezském FC na půlročním hostování Marcel Cudrák. V obranné linii Opavských pak nastoupil i Roman Švrček, hráč, který na podzim Krnovu pomáhal.

V krnovské brance se představil Jakub Řeháček, zraněný Taras Furtchak byl jen na střídačce. Od počátku se hrál svižný fotbal s náznaky šancí na obou stranách, ale vyloženou příležitost si žádný z týmů nevytvořil. Jen první půli odehrál Tomáš Hudský, protože si natáhl třísla, ale do začátku soutěže by měl být v pořádku.

„Jsem rád, že jsme to odehráli na trávě, přece jen si na ni musíme zvyknout. Je to úplně něco jiného, než hrát na umělce. Technické služby hřiště výborně připravily,“ chválil si terén trenér Krnova Antonín Hudský a pokračoval: „V jejich sestavě hrál Marcel (Cudrák), navíc bylo hezky, takže přišlo hodně lidí.“

Branky začaly padat až po přestávce. Jako první se prosadili hosté, skóre otevřel v padesáté šesté minutě Binar. Pak se hrálo mezi šestnáctkami. Dlouhé balóny za obranu dostával do běhu Cudrák, ale většinou stál v ofsajdu. Také Krnovští útočili, ale chyběla jim přesná finální přihrávka.

V sedmdesáté deváté minutě se deset metrů od branky soupeře otočil domácí Daříček, ale jeho bomba zatřásla jen břevnem. O minutu později však už udeřilo. Jiří Šimčík našel přízemním centrem z pravé strany Miroslava Daříčka a ten míč uklidil do odkryté branky Opavy.

„Utkání určitě splnilo svůj účel. A teď už nás čeká první jarní kolo a Petrovice,“ povídal Hudský.

FK Krnov - SFC Opava B 1:1 (0:0)
Branky:
80. Daříček - 58. Binar
FK Krnov:
Řeháček Dvořík, Zelník, Daříček, Kozák Sabó, Hudský (46. Šimčík), Bartoníček, Mitura Krčmařík (76. Vavrečka), Kaštovský, Trenér Antonín Hudský