Krnovští se do svého protivníka pustili s vervou a vytvářeli si brankové příležitosti. Bohužel svou převahu v útoku nedokázali vyjádřit žádnou brankou.

„Klidně to po první půlce mohlo být tři i čtyři nula. Ale to, co jsme spálili, bylo až neuvěřitelné," povídal kouč Krnova Antonín Mura. Ve stoprocentních příležitostech se objevili Havlíček, Navrátil, Hudský, ale nic z toho nebylo. „Buď jsme to posílali přímo do náruče gólmana, anebo těsně mimo. Není možné, abychom z pár kroků netrefili branku," kroutil hlavou krnovský trenér.

Po půlhodině musel ze hřiště kapitán Ondřej Bartoníček. Ve středu zálohy ho nahradil Miroslav Daříček. „Ondra má pořád problémy s hýžďovým svalem a nemohl hrát naplno," podotkl Antonín Mura.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Hosté neustále tlačili, ale po hodině hry přišla chyba a následoval rychlý protiútok Kravař po levé straně. Domácí nacentrovali do šestnáctky a hlavou uklidili míč do odkryté branky, 1:0.

„Tím jsme soupeře nakopli. Bylo to stejné jako doma proti Vendryni. Protivník dal taky první gól, ale to se nám ještě povedlo otočit. Tady se to nepovedlo," uváděl lodivod FK Krnov. V sedmdesáté třetí minutě zahrávali Krnováci standardní situaci. Nejvýše se v šestnáctce vyšponoval do vzduchu Roman Švrček a hlavičkou trefil přesně k tyči a vyrovnal na 1:1. Bohužel další příležitost už Krnovští nevyužili.

„Máme bod z venku, takže zklamaní musí být domácí. Jenže já jsme z bodu taky zklamaný. Umíráme na neproměňování šancí, je to každý zápas stejné," rozebíral utkání a střeleckou nemohoucnost svého celku Antonín Mura a pokračoval: „Dostaneme se do sedmi osmi gólovek za zápas, jenže proměníme minimum. Musíme na tom zapracovat," uzavřel.

Kravaře - Krnov 1:1 (0:0)
Branka Krnova: 73. Švrček
FK Krnov: Furčák – Dvořák, Dankovič, Švrček, Šimčík – Navrátil (53. Chralambidis), Bartoníček (30. Daříček), Adam Ondra, Krčmařík – Havlíček, Hudský (46. Sklenařík). Trenéři: Antonín Mura, Panaiotis Melios