Důležitým faktorem bylo, aby se hráče, kteří byli v Krnově na hostování, podařilo udržet.

„Domluvili jsme se s Romanem Švrčkem, což bylo hodně důležité. Zůstávají také Martin Sklenařík s Petrem Navrátilem," potvrdil předseda FK Krnov Antonín Hudský. Navíc defenzivní řady rozšíří ještě opavský stoper Michal Hoza, kterého Krnovští získali na hostování.

Potěšující zpráva přišla od Lukáše Krčmaříka. „Báli jsme se, že to jeho zranění, pro které nedohrál sezonu bude vážnější. Mysleli jsme, že má přetržené křížové vazy v koleni. To se ale naštěstí nepotvrdilo a Lukáš má jen něco s meniskem. Sice musí jít na artroskopický zákrok, ale to není nic hrozného.

Na sezonu bude připraven," usmál se Hudský.

Zapeklitá situace nastala na postu brankáře. Už během uplynulého ročníku odešel kvůli práci Roman Boček, následně po sezoně skončila i gólmanská jednička Taras Furčak. Ten odchází do Německa.

„Tenhle post nás pálil nejvíce," připustil šéf krnovského oddílu a pokračoval: „Samozřejmě už jsme měli nějaké schůzky. S největší pravděpodobností by k nám měl přijít Robert Kovalík, který naposledy chytal ve Vítkovicích a má obrovské zkušenosti. Ještě se jedná, ale měli bychom to dotáhnout do konce." prozradil Antonín Hudský.

Jméno druhého brankáře ještě Hudský prozradit nechtěl. „Jednáme s Opavou, to můžu říct, ale konkrétní jméno ještě říkat nechci," uzavřel.