Jen na lavičce zůstal tradiční pilíř útoku Lukáš Krčmařík, místo něj naskočil od začátku Adam Korbel. „Lukáš měl nějaké zdravotní problémy, a tak jsme ho nechtěli zatěžovat po celý zápas," říkal kouč Krnova Antonín Hudský.

Ten se musel opět obejít i bez Ondřeje Bartoníčka. Prvním překvapením pro Krnov bylo, že domácí přeložili utkání na umělou trávu. „Asi si v posledním zápase nechtěli zničit hlavní plochu. Ta jejich umělka je taková hrozně úzká," popisoval náhradní variantu Hudský.

Krnovští nezačali špatně, ale jejich aktivitu utlumila jednadvacátá minuta a vedoucí branka domácího týmu. Hráči Slavičína zatáhli míč po levé straně, nacentrovali na malé vápno a Macek podstřelil brankáře Jašku. Pak ale vystrčili růžky i hosté. Adam Ondra trefil z trestného kopu tyč. K odraženému míči se dostal Lukáš Kužel a nasměroval jej do branky.

Domácí obránce ale balón vyškrábl rukou ze šibenice. „Bohužel rozhodčí nic neviděli. I delegát mi po utkání potvrdil, že se měla pískat jasná penalta. Jenže co z toho? Mohlo to vypadat úplně jinak," krčil rameny krnovský lodivod. Ještě před poločasem vystrašil slavičínského brankáře Navrátil, ale branka z toho nebyla.

Čtyři minuty po přestávce se domácí fotbalisté radovali podruhé. „Zase jsme zbytečně ztratili balon při vlastní rozehrávce. Oni utekli po levé straně. Vůbec všechny jejich útoky šly přes tu levou stranu. Přišel centr a z plného běhu to jejich útočník zavěsil," popisoval situaci kolem druhého inkasovaného gólu Antonín Hudský. Střelcem byl opět Macek.

Hosté se nevzdávali a o chvíli později skórovali. Bohužel branka nebyla nepochopitelně uznána. „Krčmařík hlavičkoval do tyčky, za ním pak vybíhal Jirka Šimčík, dorazil to a sudí zvedl praporek, že byl v ofsajdu. Co k tomu říct," zlobil se trenér Krnova. Pak se do výborné pozice dostal Korbel. Postupoval sám na brankáře, ale nedokázal příležitost přetavit v gól.

Dvě minuty před koncem vystřelil domácí Macek, Mohyla zastínil brankáři výhled a míč skončil až za Jaškovými zády.

„Upřímně jsem rád, že ten podzim skončil. V tabulce jsme tam, kde jsme. Přes zimu musíme dát tým dohromady, doplnit ho a potrénovat. Ale to už bude v kompetenci nového trenéra," říkal Antonín Hudský a potvrdil, že u mužů v pozici kouče končí: „Jednání s novým trenérem jsou na dobré cestě a na devadesát devět procent jsme domluvení."

Slavičín -  Krnov 3:0 (1:0)
Krnov: Jaška - Havlíček (52. Krčmařík), Daříček, Švrček, Šimčík - Navrátil, Hudský (80. Mohyla), Šustr, Kužel - Korbel, Adam Ondra. Trenér: Antonín Hudský