Petrovice – FK Krnov 1:0 (0:0)

Krnovští fotbalisté chtěli v Petrovicích nahradit ztrátu bodů ze středeční domácí remízy s Českým Těšínem. Utkání bylo od úvodního hvizdu zcela vyrovnané, ale ani jeden z týmů se nedostával do gólových šancí. Oba celky hrály ze zajištěných obran a bojovalo se především o střed hřiště. Zajímavější okamžiky se nakonec rodily před oběma brankáři po centrech či standardních situacích, ale ani ty divákům na petrovickém hřišti branku nenabídly.

Obrana zaspala

Přesto si hosté v prvním poločase vypracovali nadějné šance. Bačovský a po něm ani Daříček však neuspěli. Poločas bez vážnějšího vzruchu tak skončil bez branek. Obdobný obraz jako v první půli přinášel zápas i po přestávce. Jak domácí Petrovice, tak i Krnov čekali na chybu soupeře. Rozhodující vyrobili hostující fotbalisté v 57. minutě. Krnovští ve snaze o založení postupného útoku ztratili ve středu hřiště míč a Petrovičtí po rychlém protiútoku vstřelily rozhodující gól.

Hostující kolektiv v dalším průběhu bojoval o vyrovnání. Hře krnovského mužstva ale scházelo patřičné nasazení celého týmu, které jej zdobilo v předešlých mistrovských zápasech. Domácí nikam nespěchali a ze zajištěné obrany kontrolovali své těsné vedení. Svěřenci Antonína Hudského se snažili, ale do vážnější příležitosti na vyrovnání se nedostali. Domácí kráčeli za plným bodovým ziskem a když eliminovali zvýšenou snahu Krnova v závěru utkání, po konečném hvizdu slavili těsné vítězství.

„Nepodali jsme tentokráte výkon z posledních zápasů. Scházel nám týmový duch a nasazení a také myšlenka. Pořádně jsme si nic nevytvořili,“ hodnotil kriticky výkon svého týmu krnovský kouč Antonín Hudský.

Krnov: Toldi, Jan Klement (46. Juchelka), Zelník, Němeček, Kozák, Sabó (75. Mitura), Tomáš Hudský, Ladislav Klement, Bačovský (75. Kočenda), Daříček, Vaněk. Trenér: Antonín Hudský.