V krnovském dresu se objevily i dvě nové tváře, bratři Kundrátkové. „Jsou to kluci z Baníku Ostrava, kde byli v juniorce. Patrik, to je pravý ostrý kraj, Lukáš zase střední záložník," představil obě potencionální posily kouč Krnova Ladislav Bártek.

Krnovští nastoupili i s novou stoperskou dvojicí. „Míra Daříček je na dovolené, tak jsem postavil k Fatawovi Vojtu Šustra a ten tam zahrál výborně," chválil krnovský trenér a pokračoval: „Vojta je výborný fotbalista a skvělý kluk, dostal i kapitánskou pásku."

Pustá Polom se po půlhodině dostala do vedení. „Tu situaci nejdříve nezvládl sudí. Místo toho, aby pískl faul pro nás, tak ho otočil proti nám. Nepohlídali jsme si hráče na zadní tyči a už to bylo," popisoval situaci při obdržené brance Bártek.

Netrvalo však ani pět minut a domácí Dvořák vyrovnal, levačkou trefil šibenici. „O Liborovi se hodně mluvilo, jak nemá na základní sestavu, ale já si myslím opak. Je to neuvěřitelně poctivý kluk s výbornou fyzičkou. Z kraje obrany se dostal až do zakončení," vyzdvihl svého krajního beka trenér.

Krnováci byli po většinu první půle lepším týmem. „Někdy jsme je svou převahou docela drtili. Jenže jsme nebyli schopní dát góly. Jenom Dao měl snad tři tutovky, bylo tam břevno, dvakrát už brankáře překonal, ale trefil hráče stojícího na čáře. To už byla smůla," vykládal Ladislav Bártek.

Do druhého poločasu poslal krnovský trenér na hřiště pět náhradníků. „Už jsme nedominovali, ale horší jsme rozhodně nebyli," říkal Bártek. Čtvrt hodiny před koncem se ale hosté radovali podruhé. „Naši gólmani si neměli moc na co sáhnout, tak každý brejk Polomi byl nebezpečný," poznamenal zkušený lodivod.

Jenže závěr patřil Krnovákům. Dao v sedmdesáté sedmé minutě vyrovnal a v devětaosmdesáté pak skóre otočil. Krnov zvítězil 3:2.

„Pustá Polom patří ke špici kraje, má hodně šikovné hráče," pochválil soupeře Ladislav Bártek. V barvách Krnova se objevil i „německý legionář" Marcel Cudrák. „Volal mi, jestli si může zahrát. Původně jsem byl proti, protože na jaře za nás hrát neměl. Jenže nakonec to vypadá, že by tady zůstat měl," oznámil překvapivou novinku trenér Krnova.

Nadšený pak byl z výkonu bratří Kundrátků. „Mají velikou kvalitu. Jsou to mladí běhaví kluci. Baník je zatím nechce pustit, ale stále jednáme. Chceme, aby tady hráli," říkal rozhodně Ladislav Bártek.

V brance Krnova se vystřídali Jaška s Bartošem, kteří ale stále nemají vyřízeno hostování ze svých mateřských oddílů. „Jaška by měl na devadesát devět procent u nás zůstat. Máme zájem i o Bartoše, jednáme," říkal Bártek a dodával: „Máme vlastně trojici brankářů. Tím třetím je Hradil z Holčovic, poctivý kluk, který nevynechá jediný trénink."

FK Krnov - SC Pustá Pustá Polom 3:2 (1:1)
Branky Krnova: 35: Dvořák, 77. A 89. Dao
FK Krnov: Jaška (46. Bartoš) - Havlíček, Sustr, Fatawu, Dvořák (46. Mohyla) - Bartoníček (46. Simichanidis), Ondra (65. Dao) Patrik Kundrátek, Lukáš Kundrátek, Mitura (46. Cudrák) - Dao (46. Košárek). Trenér: Ladislav Bártek