FK Krnov – Vsetín 0:3

Do utkání vstoupily oba celky ve vlažném tempu. Domácí nechtěli riskovat rychlý gól ve své síti a na půli soupeře vyráželi ze zajištěné obrany. Vyložené šance k vidění prakticky nebyly a první půlhodina se nesla ve vyrovnaném duchu se souboji ve středu hřiště.

Největší okamžik utkání přišel v 35. minutě. Krnovský gólman Tomáš Heinzske oplácel faul soupeři, jenž jej zbytečně atakoval při držení balónu. Byť rozhodčí oběma aktérům důrazně domluvil, hru nepřerušil. Domácí brankář v mylném domnění nadhodil míč před sebe a neštěstí bylo na světě. Pozorný útočník zaváhání Heinzskeho využil a snadným gólem skóroval do prázdné branky. Na laciný gól již Krnov do přestávky odpověď nenašel.

Druhou půli domácí fotbalisté začali náporem. Obléhali branku Vsetína a do příležitostí se dostali Cudrák a Bačovský. Krnov se však branky nedočkal. Naopak na druhé straně udeřili hosté. V rozmezí 70. a 75. minuty využili zaváhání domácí obrany a dvěma brankami v síti Krnova zvýšili na konečných 3:0.

„Nebylo to o fyzičce, rozhodl hloupý gól,“ komentoval výsledek utkání trenér Marcel Cudrák.

Krnov: Heinzske - Čandas, Ledvoň, Lezsko, Valočík, Cudrák, Moravec, Krpec, Fuska, Bačovský, Kostrhnoun, Dvořák, Šimčík, Turčák, Biskup, Žáček, Pella.

Komentář trenéra Marcela Cudráka a vedoucího mužstva Viliama Valočíka přineseme v zítřejším Deníku.