Pustá Polom – FK Krnov 3:1 (1:0)

I přes vyrovnaný začátek otevřeli účet zápasu fotbalisté domácího týmu. A úvodní branka padla poměrně brzy. V 19. minutě zahrávali standardní situaci a krnovská defenzíva poprvé zaskřípala. Hosté odpověděli zvýšenou aktivitou, vyrovnání se však nedočkali. Naopak domácí hráli důrazný fotbal a v průběhu první půle byli blízko k další brance. V 33. minutě hosté přišli o zraněného Tomáše Hudského a na hřiště nastoupil Mitura. Ve druhé půli hosté vrhli síly do ofenzívy a začali otevírat dvířka v obraně. A krátce po přestávce se domácí prosadili podruhé.

V 60. minutě Pustá Polom opět udeřila ze standardní situace. Krnovský tým nesložil zbraně a dále bojoval o výsledek. Reakce ze strany hostů následovala záhy. Do utkání vrátil Krnov v 64. minutě již uzdravený Šupák, jenž se v sestavě představil po dlouhé době. S blížícím se závěrem Krnov stále více zapomínal na obranu a vysouval své hráče na půli soupeře.

Rozhodl závěr

Pustá Polom zaváhání hostů využívala a podnikala rychlé protiútoky. Právě z brejkové situace padla poslední branka zápasu. V 82. minutě hosté ztratili před šestnáctkou domácích míč a Pustá Polom protiútokem do odkryté obrany hostů rozhodla. Krnov po vůbec první jarní porážce 1:3 klesl na čtvrtou příčku v tabulce krajského přeboru. Čelo skupiny se mu pomalu vzdaluje. Na svého nedělního přemožitele ztrácí již čtyři body. Svěřenci trenéra Hudského pokračují v neděli na domácím hříšti, kde od 15:30 přivítají Baník Albrechtice, šestý tým soutěže.

Branka: 64. Šupák. Krnov: Řeháček, Kozák, Zelník, Gřunděl, Rinke, Vaněk, Burda, Tomáš Hudský (33. Mitura), Klement, Šupák (75. Tabach), Heinrich, trenér: Antonín Hudský.