Bývalý opavský fotbalista Lukáš Krčmařík se stal katem fotbalistů z Pusté Polomi. Začal úřadovat ve druhém poločase, kdy dvěma góly rozhodl o osudu zápasu. Domácí vyhráli zcela zaslouženě. Celý zápas měli pod kontrolou a nepřipustili žádnou zápletku. Polom tentokrát zklamala na celé čáře. Déšť, který na začátku utkání padal na hráče Krnova, se ukázal být živou vodou a po velmi dobrém výkonu si Krnov připsal tři body a dotáhl svého soupeře v tabulce.

„Já klukům věřím a myslím, že to bude dobré. My jsme si sedli po úvodních kolech a řekli si, že musíme zlepšit útočnou fázi. V nedělním utkání chci ocenit defenzivu a kolektivní pojetí hry,“ řekl spokojený trenér Antonín Hudský a doplnil: „A samozřejmě nás podržel brankář.“

„Náš výkon byl hrozný,“ zlobil se hostující trenér Milan Baculiák. „Spokojený mohu být jen s brankářem Kavulokem a stoperem Tomášem Hradským,“ dodal. Utkání pro jeho tým nezačalo dobře - již po sedmi minutách hry musel pro zranění střídat Marcel Žiga. „Naše oslabená sestava dostala další zásah,“ smutnil Baculiák. Jeho svěřenci krnovského brankáře prověřili jen ve dvou případech. Nejdříve šel z levé strany Martin Šmíd sám na gólmana, ale vystřelil vedle branky. Do druhé příležitosti se dostal Neuwirth, který trefil brankáře.

Ve druhém poločase se tribuna začala plnit a přibližně 300 diváků se nezklamalo. Nejdříve se po standardní situaci trefil hlavou Lukáš Krčmařík a tentýž hráč pak dvacet minut před koncem potrestal chybu Radima Šmída. V samotném závěru mohl zápas zdramatizovat Sláma, ale jeho samostatný únik byl zlikvidován.

„Zcela zasloužené vítězství domácích. My jsme s tím, co jsme předváděli, neměli nárok. Nezasloužili jsme si ani bod a Krnov dokonale dokázal potrestat naše chyby,“ zakončil naštvaný kouč Pusté Polomi.

KRNOV – PUSTÁ POLOM 2:0 (0:0)

Branky: Krčmařík 2.
Sestava Krnova: Furtchak – Biskup, Zelník, Daříček, Kozák, Šimčík, Hudský, Bartoníček, Mitura, Krčmařík, Šrom.
Střídali: Petřík (65.), Matějíček (75.), Cudrák (83.).
Trenér: Antonín Hudský