V neděli od půl páté nastoupí svěřenci trenéra Antonína Hudského na hřiště sedmého celku tabulky Pusté Polomi. Krnovský kouč bude postrádat některé hráče základní sestavy. Nejistá je účast gólmana Toldiho a také Němečka. Svou absencí oslabí tým Gřunděl a Heinrich.

„Pravděpodobně nebudeme na zápas s Pustou Polomí zcela kompletní. Zranění ruky ještě doléčuje brankář Toldi a problémy s kolenem má ještě Němeček, který ale doufám na nedělní zápas stihne nastoupit,“ řekl Hudský.

„Scházet už bude pro zbytek podzimní části Gřunděl, jenž má pracovní povinnosti mimo Krnov. Nebude také Heinrich, který je na škole,“ řekl ke složení týmu pro utkání v Pusté Polomi kouč Antonín Hudský. Krnovským fotbalistům se v nové sezoně zatím příliš nedaří. Po třech odehraných kolech mají zatím čtyři body a jen skóre je zařazuje o místo níže za jejich nedělního rivala.

Utkání to pro oba týmy nebude jednoduché. Domácí Pustá Polom disponuje řadou zkušených hráčů, kteří okusili ligové soutěže a již léta patří mezi přední týmy krajského přeboru. I tým Krnova chce letos rovněž hrát na čele soutěže a proto bude nedělní duel pro oba soupeře velmi důležitý.

„Budeme spoléhat tak jako vždy na týmový výkon a věřím, že se hráči vydají a odvedou na hřišti Pusté Polomi maximální a bojovný výkon, který bude na soupeře platit,“ pokračoval krnovský trenér.

Krnovským se na hřištích soupeřů nedaří. Z dosavadních dvou zápasů v Jakubčovicích a Oldřišově vykřesali jediný bod a nyní chtějí svůj účet rozšířit. „To ale ukáže až samotné utkání. My budeme bojovat o výsledek a bodový zisk,“ zakončil lodivod krnovských fotbalistů.