Krnovu patřil úvod zápasu. Nejdříve zachraňoval po centru Krčmaříka a střele Hudského tým brankář Petr Hladký. Poté šel sám na brankáře Navrátil, upadl ve vápně, avšak penalta se nekopala, navíc krnovský útočník dostal žlutou kartu za simulování.

„Tomáš Hudský byl před brankou úplně sám, nikdo ho neatakoval, ale trefil jen gólmana. Tohle se musí proměňovat," reagoval na první obrovskou příležitost svého celku kouč Antonín Mura a hned okomentoval i pád Navrátila v šestnáctce: „Udělal kličku gólmanovi, k lehoučkému kontaktu tam asi došlo, ale na penaltu to určitě nebylo. Kdybychom dali obě šance, vedeme 2:0, jenže to se nestalo."

Na druhé straně se z pětadvacetimetrové distance opřel do míče Štefek a hostujícího brankáře Furčaka od pohromy zachránilo břevno. „Krnov nehrál špatně, táhl ho hlavně Krčmařík, jehož rychlost na nás platila," uvedl domácí gólman Petr Hladký.

Také ve druhé půli se Krnovští snažili, ale větší příležitost nepřicházela. Na jediný gól se čekalo až do 75. minuty. Ze strany přišel centr od Lampy a Abdulay uklidil balon do sítě. „Jak Abdulay, tak Hanif naši hru výrazně oživili. Myslím si, že vítězství je zasloužené, i když náš gól byl z kategorie šťastných," podotkl Hladký.

S tím souhlasil i trenér Krnova. „Hosté se dostali do šance, Furčak první ránu výborně vyrazil, ale na dorážku už nestačil," komentoval Antonín Mura a pokračoval: „Bohužel nejsme schopni proměnit svoje gólovky a pak se nám to vymstí," krčil rameny kouč.

Hosté ještě měli možnost alespoň srovnat stav. Sklenařík dostal přihrávku mezi penaltový puntík a hranici velkého vápna, jenže s jeho střelou po zemi si domácí gólman poradil. S prohrou samozřejmě nemohl být hostující lodivod spokojený.

„Bohužel jsme zase nevyužili velké gólové šance, hned v první půli jsme měli dvě. Domácí nás potom potrestali. Jejich hru ve druhém poločase hodně rozhýbali zahraniční hráči," hodnotil utkání Antonín Mura a dodával: „S tou produktivitou se potýkáme delší dobu. Pokud si venku vytvoříme tři čtyři brankové příležitosti, tak musíme aspoň jednu proměnit, a to se nám v Háji nepovedlo."

Naopak na straně domácích byl důvod k radosti. „Tři body s týmem jako Krnov se počítají," doplnila brankářská jednička Háje, Petr Hladký.

Háj ve Slezsku - Krnov 1:0 (0:0)
Branka: 75. Abdulay
FK Krnov: Furčak - Daříček (75. Ostrák), Dankovič, Švrček, Šimčík - Charalambidis (63. Sklenařík), Marek Havlíček, Adam Ondra, Krčmařík - Navrátil (70. Šmíd), Hudský. Trenéři: Antonín Mura, Panaiotis Melios