Už v 26. minutě se radovali. Odražený balon vrátil do sítě Sklenařík. A přišly i další šance. Nejprve neproměnil tutovku Navrátil. Poté šest minut před přestávkou pronikal do šestnáctky Krčmařík a byl faulován. Jenomže penaltu Adama Ondry gólman chytil. „Místo toho, abychom vedli 3:0, tak to bylo pořád jen o gól a domácí byli stále ve hře," kroutil hlavou kouč Antonín Mura.

Po přestávce Kobeřičtí dobře bránili a vyráželi do brejků. Jeden z nich jim vyšel hned ve 4. minutě druhé půle. Krnovská odpověď přišla hned za dvě minuty. K míči se v pokutovém území domácích dostal Šimčík a napálil jej do šibenice.

Ani potom se Kobeřice netlačily zbytečně dopředu. Další krnovskou stoprocentní šanci neproměnil Navrátil. „Kobeřice jsou takový bojovný tým. Tím, že jsme nebyli schopní proměňovat šance, tím jsme je pořád drželi ve hře. A oni toho využili," popisoval Antonín Mura.

Patnáct minut před koncem domácí udeřili podruhé a bylo to 2:2. V 87. minutě šel sám na gólmana hostující Patrik Havlíček, ale domácí strážce svatyně jej vychytal.

„Je to bod z venku, ale i to je málo. Je to ohrané, ale pořád umíráme na neproměňování šancí. Je to veliká škoda. Zatím se nám netrefují ti hráči, kteří by měli zápasy rozhodovat. Nejšťastnější budu, až začne góly dávat Lukáš Krčmařík," zhodnotil krnovský trenér.

Kobeřice – FK Krnov 2:2 (0:1)
Branky: 49. Šimeček, 75. Wirth – 26. Sklenařík, 51. Šimčík
Krnov: Furčák – Daříček, Dankovič, Švrček, Šimčík – Charalambidis (46. Dvořák), Bartoníček, Adam Ondra, Navrátil (74. Šmíd) – Krčmařík, Sklenařík (75. Patrik Havlíček. Trenéři: Antonín Mura, Panaiotis Malios