Od počátku byl k vidění výborný fotbal. „Řekl bych, že to bylo utkání divizní úrovně," podotkl kouč Krnova Antonín Mura. Prvních patnáct minut se Krnovští rozkoukávali, ale potom se rozehráli. Přesto si největší příležitost první půle vypracovali hosté z Frýdlantu. „To nás skvěle podržel Taras Furčák. Chytil jasný gól," chválil gólmana Mura.

Po přestávce Krnovští zařadili ještě vyšší rychlostní stupeň a začali Frýdlant přehrával. „Prakticky jsme je k ničemu nepustili a začali si vytvářet i šance," povídal krnovský trenér.

V devětapadesáté minutě se Krnováci a s nimi i rekordní návštěva tří set padesáti diváků mohli radovat. Domácímu celku se povedla útočná akce po pravé straně. Po přihrávce pod sebe se k míči dostal kapitán Ondřej Bartoníček a otevřel skóre.

Krnovské mužstvo pokračovalo ve výborném výkonu. Devět minut před koncem přišla pojistka. Martin Sklenařík se sice před brankou soupeře ocitl v nefotbalové pozici, ale i přesto se dokázal prosadit. „Normálně seděl na zadku, ale balon trefil," smál se Antonín Mura.

Frýdlantští už se v závěrečných chvílích na nic nezmohli, a tak Krnov mohl slavit další domácí vítězství a šplhá tabulkou krajského přeboru vzhůru.

„Jsem hodně spokojený jak samozřejmě s bodovým ziskem, tak hlavně s předvedenou hrou. Musím všechny kluky pochválit. Líbilo se mi, s jakým přehledem hráli naši obránci, ti předvedli perfektní výkon," hodnotil Antonín Mura a dodával: „Bohužel, stínem utkání zranění Havlíčka, který má zlomený prst."

V příštím kole jedou Krnovští do Kobeřic. „To bude hodně těžký zápas. Kobeřice mají výborného trenéra Žemlíka. Ale chceme uspět," uzavřel Mura.

FK Krnov - Frýdlant nad Ostravicí 2:0 (0:0)
Branky Krnova: 59. Bartoníček, 81. Sklenařík
FK Krnov: Furčák – Dvořák (59. Charalambidis, Švrček, Dankovič, Šimčík – Krčmařík, Bartoníček (65. Sklenařík), Adam Ondra (85. Havlík), Navrátil (88. Ostrák) – Havlíček (67. Šmíd), Daříček. Trenéři: Antonín Mura, Panaiotis Melios