Moravan Oldřišov – FK Krnov 2:2 (0:1)

Hostující kolektiv nezačal zápas na oldřišovském hřišti vůbec špatně. Krnov si vytvořil mírnou územní převahu a častěji byl nastěhován před velkým vápnem domácího celku. Do první gólové šance hostů se dostal Daříček, ale nenaložil s ní podle představ svých či spoluhráčů. Krnovští živili svůj mírný tlak. Zúročili jej až ve 42. minutě. Obranou hostů pronikl agilní Tomáš Hudský a svou akcí zakončil vedoucí brankou svého týmu. Hosté byli gólem povzbuzeni, ale zastavila je poločasová přestávka. „Škoda, že jsme nevyužili v první půli ještě další možnost, mohlo to být veselejší,“ řekl kouč Antonín Hudský.

Od začátku druhého poločasu domácí bojovali a snažili se vyrovnat. Zbraň na defenzívu Krnova našli až v 60. minutě. Krnovská obrana si vybrala slabší chvilku a Petr Žídek se radoval z vyrovnání. Záhy se o slovo ale znovu přihlásili hosté. Po kombinační akci pronikl do šestnáctky Oldřišova Tomáš Hudský a domácí obránci jej zastavili jen za cenu faulu. Rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Exekutor Ladislav Klement penaltu bezpečně proměnil a poslal Krnov po druhé do vedení.

Hosté se ale neradovali dlouho. Necelých patnáct minut před koncem zápasu se znovu měnilo skóre. Domácí Jan Žídek si narazil se svým spoluhráčem a krásnou střelou do šibenice stanovil definitivní skóre zápasu. „Utkání bylo bojovné a myslím, že jsme jej vcelku zvládli. Škoda, že jsme neudrželi vedení. Měli jsme další šance, ale nevyužili jsme je,“ bilancoval trenér Hudský.

Branky: 60. P. Žídek, 75. J Žídek - 42. Tomáš Hudský, 68. Ladislav Klement z pokutového kopu. Krnov: Řeháček, Gřunděl, Zelník, Kozák, Němeček (60. Kočenda) , Sabó, Tomáš Hudský, Vaněk, Ladislav Klement, Daříček (65. Mitura), Bačovský (80. Tabach). Trenér: Antonín Hudský.