V divizní soutěži budou svěřenci kouče Josefa Dorňáka z Města Albrechtic napravovat reputaci po nevydařeném vystoupení v Rýmařově. V neděli od 13:30 hodin nastoupí na domácím hřišti proti fyzicky vyspělé a bojovné Bystřici pod Hostýnem. „Pokusíme se napravit dojem z nevydařeného zápasu v Rýmařově a zabodovat,“ zaznělo z lavičky fotbalistů Města Albrechtic.

Rýmařovská Jiskra prožívá anglické týdny a ve třetím zápase během šesti dnů nastoupí v sobotu od 10:15 hodin na hřišti Orlové. „Musíme se s tím vyrovnat. Pro kluky to bude hodně náročné. Ale věříme, že se s tím srovnáme a přivezeme ze tří zápasů po sobě, které nás nyní venku čekají, nějaké body,“ řekl vedoucí rýmařovského mužstva.

Chtějí vyhrát

Na domácím hřišti se představí Krnov, který v minulém kole krajského přeboru neuspěl. Na porážku s Pustou Polomí chtějí svěřenci Antonína Hudského rychle zapomenout. Do konce sezony ještě zbývá dlouhá doba a v neděli od 15:30 hodin přivítají krnovští fotbalisté Baník Albrechtice. „Zápas v Pusté Polomi je za námi. V neděli chceme před domácím publikem předvést kvalitní výkon a každopádně vyhrát,“ uvedl stručně kouč Krnova.

Naopak na půdě soupeře budou o víkendu hrát fotbalisté Starého Města. Ti po domácí porážce s Bohumínem hrají v sobotu dopoledne od 10:15 s Porubou. A úlohu nebude mít staroměstský tým jednoduchou. V boji o udržení v soutěži I.A třídy pokračuje Slavoj Bruntál. Ten i přes dovezený bod ze Slavkova klesl na předposlední sestupové místo.

V neděli od 15:30 hodin Bruntálští přivítají Hradec nad Moravicí. Cílem jsou tři body, díky nimž by se rádi odpoutali z nelichotivého postavení.