Domácí fotbalisté stále myslí na postup do I. A třídy.a V dalším utkání před svými příznivci chtěli rozhodně uspět. Hned v první minutě to Krásné Loučky potvrdily. Střelu Mamuly ještě stačil brankář hostů vyrazit, ale na gólovou dorážku zkušeného Laláka už byl krátký. Vedoucí gól domácí fotbalisty výrazně nabudil. Krásné Loučky si vytvořily výraznou herní převahu a také další šance.

Ve dvacáté minutě se prosadil po vydařené akci domácích Chopčík a zvýšil vedení svého týmu na rozdíl dvou branek. Hosté se do příležitostí téměř nestávali, a když už, tak hrozili jen centry či střelami ze stření vzdálenosti. Dobrý výkon Krásných Louček v průběhu prvních pětačtyřiceti minutách potvrdil ve třicáté čtvrté minutě třetím gólem v síti Zlatník Česlík.

Domácí tým měl velkou územní převahu a další šance. Do přestávky už ale zůstaly bez využití. Od zahájení druhé poloviny zápasu tempo hry polevilo. Tříbrankové vedení domácí uspokojilo a Krásné Loučky už nehrály s takovým zaujetím a nasazením. I přesto měli domácí fotbalisté o něco málo více ze hry a také další střelecké příležitosti.

Ke slovu se ale častěji dostávali hráči Zlatník, prozatím bez efektu. V sedmdesáté čtvrté minutě přišel čtvrtý gól do sítě hostujícího mužstva a zásluhu na něm měl pohotový Mamula. Hosté se snažili alespoň o čestný úspěch a několikrát před spolehlivým domácím brankářem Petrem zahrozili. Gólu se Zlatníky konečně dočkaly čtvrt hodiny před koncem, kdy se prosadil hostující Alt a stanovil konečné skóre utkání.

Po vítězství v poměru 4:1 zůstávají fotbalisté Krásných Louček ve hře o historický postup do I. A třídy.

„V prvním poločase jsme měli jednoznačnou převahu a třemi góly jsme zápas prakticky rozhodli. Ve druhém už asi pod dojmem hladkého vedení kluci polevili a zápas se vcelku vyrovnal. I tak jsme ale měli vše pod kontrolou a soupeř snižoval až v závěru," řekl šéf Krásných Loučřek Pavel Boček, jehož tým čeká následující sobotu od 17 hodin další domácí zápas proti Žimrovicím.

Krásné Loučky - Zlatníky 4:1 (3:0)
Branky: 1. Lalák, 20. Chlopčík, 34. Česlík, 74. Mamula - 75. Alt
Krásné Loučky: Petr - Kozák, Choma, Mitura, Malinovský - Pella, Lalák, Ručka, Mamula - Chlopčík, Česlík, střídali: Škrabal, Fuják