Do základní sestavy Krásných Louček se po dlouhém zranění vrátil Jirka Lalák a bylo to znát. Úvod zápasu se na těžkém a podmáčeném terénu nesl oboustranně v opatrném duchu. V první šanci se ocitli domácí, kteří se po rychlé kombinaci tlačili do zakončení, ale jejich šanci na poslední chvíli překazil hostující obránce Choma.

Z protiútoku se z ostrého úhlu řítil na branku domácích Neuvirt, ale přestřelil. O chvíli později pálil zpoza šestnáctky těsně nad Rinke. Ve 13. minutě si nedůrazný odkop od branky domácích zpracoval Adámek a po jeho přesné střele k tyči šli hosté do vedení.

Krásné Loučky byly nadále aktivní. Střelou bez přípravy se v dalším průběhu hry prezentoval opět Adámek, ale těsně minul cíl. V 18. minutě vypálil nebezpečně Chlopčík, brankář domácích jeho střelu neudržel, ale Adámek odražený míč do sítě Dolní Moravice neusměrnil.

O dvě minuty později předvedli hráči Krásných Louček další pěknou kombinační akci, ale zakončení v podání Rinkeho bylo nepřesné. Hosté pokračovali v útočném fotbale. Ve 26. minutě našel Rinke skvělou přihrávkou Laláka, ten si obhodil domácího obránce, ale na bránu domácích nezacílil.

Domácí se postupně rozehráli a snažili se zvrátit nepříznivý stav. Po půlhodině hry vystřelil domácí Pohaněl z hranice velkého vápna vysoko nad. Ve 34. minutě chybně rozehrál míč hostující Choma, domácí běželi ve třech na osamoceného obránce, ale finální přihrávku zastavil praporek pomezního rozhodčího.

Ve 36. minutě dal o sobě znovu vědět výborně hrající Adámek, který obešel tři obránce domácích, ale míč těsně minul bránu. Ve 38. minutě založili naopak rychlý protiútok domácí, ale skluz obránce Vojtěška přišel v pravý čas. Dolní Moravice začala druhou půli velmi aktivně a hned v úvodu měla několik gólových příležitostí. Naštěstí pro hosty se žádná z nich neujala.
Penalta uklidnila

V 57. minutě zahrál domácí obránce při skluzu rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Kočendovi sice domácí brankář směr střely vystihl, ale druhému gólu ve své síti nezabránil. Domácí nesložili zbraně a snažili se zvrátit vývoj utkání. V 62. minutě likvidoval přímý kop domácího hráče hostující gólman Petr. V 66. minutě zahrával nebezpečný přímý kop hostující Lalák, ale skvělým zákrokem se vyznamenal domácí brankář, který střelu vytěsnil na roh.

Čtvrthodinku před koncem měli domácí rohový kop a po velkém závaru směřoval míč za brankovou čáru Krásných Louček. Obránci hostů jej na poslední chvíli odkopli na roh. Rozhodnutí přišlo v 78. minutě. Kočenda obelstil domácí obránce a po jeho tvrdé střele domácí brankář míč neudržel a pro Neuvirta nebyl problém dopravit balón do odkryté brány. Ve zbytku utkání měli hosté vývoj pod kontrolou a zápas dotáhli k zaslouženému vítězství.

DOLNÍ MORAVICE – KRÁSNÉ LOUČKY 0:3 (0:1)

Branky: Adámek, M. Kočenda, Neuvirt.
Sestava: Petr, Vojtěšek, Choma, Mylek, Lalák (85. Boček), Mamula, Rinke, Chlopčík, Adámek, Fiurášek (56. Kočenda M.), Neuvirt (80. Beran).
Trenér: Pavel Němec