Už ve 4. minutě se domácí radovali z vedoucího gólu. Po centru Cudráka se prosadil hlavou před brankou hostů Šmíd. Darkovičky ale nesložily zbraně a po necelých dvaceti minutách otočily výsledek na svou stranu. Domácí bojovali a ještě do přestávky stihli po střele Šmída z hranice šestnáctky vyrovnat.

Zajímavý fotbal pokračoval i ve druhém poločase. V 53. minutě našel Šmíd přihrávkou Cudráka a ten poslal znovu Krásné Loučky do vedení. Hosté ale zabrali a po necelých třech minutách bylo opět vyrovnáno. V 68. minutě přiblížil vítězství na stranu Krásných Louček Lalák, který se prosadil hlavou po centru Cudráka.

V dalších minutách se bojovalo o každý metr hrací plochy, ale gól už nepadl, a tak fotbalisté Krásných Louček mohli slavit cenné vítězství.

„Myslím, že jsme viděli pěkné utkání. Naši hráči podali dobrý výkon a po zásluze jsme získali cenné vítězství a tři body," uvedl k zápasu šéf Krásných Louček Pavel Boček.

Krásné Loučky - Darkovičky 4:3 (2:2)
Branky: 4. a 34. Šmíd, 53. Cudrák, 68. Lalák - 10. Buchvaldek, 22. a 56. Felgenträger
Krásné Loučky: Petr - Kozák, Choma, Česlík (46. Fiurášek), Malinovský - Cudrák, Chlopčík, Košárek, Dankovič - Lalák, Šmíd (78. Mylek). Trenér: Libor Dvořák