KRÁSNÉ LOUČKY - DOLNÍ MORAVICE 3:0

Domácí hráči nastoupili do utkání s cílem odčinit vysokou porážku v Břidličné v minulém kole a od první minuty zatlačili svého soupeře na jeho vlastní polovinu. První šance se zrodila již ve 4. minutě. Rinke rozehrál volný přímý kop, brankář hostů míč jen vyrazil před sebe, ale nikdo z domácích hráčů se k dorážce nedostal.

V 18. minutě předvedli domácí rychlou kombinaci, ale zakončení Chlopčíka nebylo přesné. Ve 25. minutě vysunul Chlopčík svého spoluhráče Kočendu a jeho tvrdou střelu brankář Dolní Moravice s námahou vyrazil na roh. V zápětí zakončoval hlavou z dobré pozice Fiurášek, míč ale skončil nad.

Ve 33. minutě předvedli domácí další rychlou akci. Obrana Dolní Moravice s vypětím hrozící nebezpečí odvrátila. Branky se diváci dočkali ve 37. minutě. Chudický zkoušel téměř od půlící čáry nacentrovat za obránce, míč k překvapení všech za pomocí břevna skončil v síti překvapeného brankáře Dolní Moravice. Pro Chudického to byla premiérová branka v barvách Krásných Louček. Těsně před přestávkou ještě zkoušel štěstí Chlopčík, avšak jeho technická střela mířila nad bránu.

Na začátku druhého poločasu se dostali poprvé na dostřel Petrovy branky i hosté. Střela z hranice pokutového území ale postrádala přesnost. V 58. minutě vyslal na branku hostů dobrou střelu Chlopčík, brankář Dolní Moravice střelu zneškodnil. V 62.minutě udeřili domácí podruhé. Volný přímý kop zakroutil Lalak přesně k tyči, od které se míč odrazil do sítě a Krásné Loučky vedly rozdílem dvou branek.

Domácí pokračovali v aktivním fotbale. V 73. minutě rozehrál volný přímý kop na zadní tyč Rinke, ale Mamula na míč nedosáhl. V 86.minutě vypálil tvrdou ránu z dobrých třiceti metrů Mylek. Gólman hostů míč s největším vypětím vytlačil na roh. Jeho rozehrání se ujal Rinke, jenž našel přesně Lalaka a ten vydařenou střelou z voleje vsítil svou druhou branku v utkání a celkově třetí domácího týmu.

V závěru zápasu se již nic podstatného nestalo a domácí hráči se mohli radovat ze zaslouženého vítězství. Branky: 62., 86. Lalak, 37. Chudický, Sestava Krásných Louček: Petr - Choma, Mylek, Chudický (85. Ručka), Beran (77. Neuvirt) - Rinke, Mamula, Kočenda, Lalak - Fiurášek (46. Gřunděl), Chlopčík.