Krásné Loučky cestovaly do Oldřišova bez několika hráčů základní sestavy, ale se snahou pokusit se konečně na hřišti soupeře uspět. V prvním poločase se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Oba týmy se snažily o útočné pojetí a lépe to vycházelo domácím, kteří se v 19. minutě ujali vedení Utěšeným.

Hosté se snažili o vyrovnání a blízko byl po úniku Cudrák. Šance gólem neskončila a ani další možnost hostů v podání Košárka se neujala. Když se neprosadili hosté, udeřili v poslední minutě první půle domácí. Hosté zahráli ve svém pokutovém území nedovoleně a nařízenou penaltu proměnil v gól do šatny Bořucký.

Také druhý poločas přinášel obdobný průběh jako prvních pětačtyřicet minut. Hosté se snažili o vyrovnání a tlačili se k bráně Oldřišova. Domácí hráli zkušeně ze zajištěné obrany a čekali na příležitost. Ta přišla v 56. minutě pro Šamárka a Oldřišov vedl rozdílem tří branek.

Hosté zápas nezabalili a bojovali dále. V 66. minutě vykřesali naději, když si po závaru před domácí brankou vstřelil vlastní gól Pusch. Krásné Loučky cítily šanci a vytáhly do útoku hned tři hráče. Otevřená obrana hostů viditelně domácím vyhovovala a podnikali do ní rychlé protiútoky. Čtyři góly v řadě v rozpětí osmnácti minut pak stanovily konečný výsledek na 7:1 pro Oldřišov.

Podzimní sezonu ukončí Krásné Loučky v neděli na hřišti Štěpánkovic. „Výsledek předvedené hře tak úplně neodpovídá. V první půli jsme měli šance minimálně na vyrovnání, ale nevyužili jsme je. Po přestávce jsme po snížení na 1:3 až příliš otevřeli hru a domácí nás tvrdě potrestali," řekl po utkání vedoucí týmu z Krásných Louček Miroslav Pella.

Oldřišov – Krásné Loučky 7:1 (1:0)
Branky: 19., 70., 74. Utěšený, 45. z penalty a 76. Bořucký, 56. Šamárek, 78. Žídek – 66. vlastní
Krásné Loučky: Petr – Kozák, Choma, Dvořák, Malinovský – Ručka, Šmíd, Česlík, Cudrák – Košárek (60. Fiurášek), Satke. Trenér: Libor Dvořák