Hned úvodní minuty patřily aktivnějším hostům, kteří Cudrákem a Lalákem ohrozili domácího brankáře Mušce. Ve 13. minutě ale přišla zbytečná chyby v obraně Krásných Louček, které využil domácí Rusinko a poslal svůj tým do vedení.

Hosté reagovali zvýšenou aktivitou a dalšími útočnými pokusy. Domácí byli zatažení a snažili se jen o protiútoky. Po jednom z nich přišlo ve 27. minutě další zaváhání v defenzivě Krásných Louček. Hostující obránce byl nucen zahrát ve vlastním pokutovém území nedovoleně a nabídl domácím pokutový kop. Kožík jej proměnil a zvýšil vedení Staré Bělé na rozdíl dvou branek.

Hosté i v dalším průběhu prvního poločasu byli lepší a vypracovali si dvě gólové příležitosti. Ty ale zlikvidoval gólman domácí mužstva a udržel do přestávky čisté konto. Do druhých pětačtyřiceti minut nastoupil hostující tým se snahou utkání ještě zvrátit a tlačil svého soupeře na jeho polovinu.

Hru oživil i zkušený Satke, který přišel na hřiště pět minut po poločase. Domácí brankář sstěžovat nemohl a hned několikrát musel zasahovat proti centrům a nebezpečným střeleckým pokusům hostů.
Hráči Krásných Louček se ale střelecky stále neprosazovali a v 62. minutě naopak znovu zbytečně inkasovali z kopačky Dziži.

O necelé tři minuty později byl faulován před velkým vápnem domácích Cudrák a hosté dostali příležitost trestného kopu. Satke si s ním poradil bez problému a vydařenou střelou do šibenice bezmocného domácího brankáře vykřesal pro svůj tým malou naději. Ta ale s ubíhajícím časem pomalu uhasínala. Hosté sice domácí tým tlačili a vypracovali si další tři brankové příležitosti, se kterými si stejně jako v předešlých možnostech nedokázali poradit.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího si tak Krásné Loučky odvezly ze Staré Bělé zbytečnou porážku 1:3. „Nebyli jsme určitě horším týmem, ale i přes převahu v celém utkání jsme nevyužili několik jasných brankových příležitostí. Když pak domácí prakticky ze tří možností vstřelili tři branky, tak bylo rozhodnuto," uvedl k zápasu vedoucí Krásných Louček Miroslav Pella.

Stará Bělá – Krásné Loučky 3:1 (2:0)
Branky: 13. Rusinko, 27. Kožík, 62. Dziža – 65. Satke
Krásné Loučky: Malinovský – Chudický, Choma, Dvořák, Dankovič – Lalák, Šmíd, Chlopčík (50. Satke), Lukáš Pella – Cudrák, Ručka. Trenér: Libor Dvořák starší