Domácí fotbalisté nastoupili do utkání konečně v optimální sestavě a se snahou přerušit šňůru pěti porážek řadě. Krásné Loučky byly od úvodních minut aktivnější v útočné fázi a snažily se natlačit před branku hostů. Kylešovice se po celý zápas opíraly o velmi dobrý výkon svého gólmana Evjáka a v poli sváděli s domácími vyrovnaný souboj.

Domácí mohl dostat do vedení Lalák, ale radost mu překazil gólman Kylešovic. Hosté se snažili o protiútoky a také oni přinutili brankáře domácích prokázat své kvality. Další šanci měl Žitník, ani on ale na brankáře hostí nevyzrál.

Změnu ve vývoji nepřinesl ani druhý poločas. Oba týmy bojovaly o střed hřiště a snažily se strhnout výsledek na svou stranu. Blízko gólu byl domácí Ručka, jeho chytrý lob ale opět zlikvidoval výborný Evják v kylešovické bráně. Několikrát zahrozili ve druhém poločase také fotbalisté opavského týmu, defenziva Krásných Louček v čele s Töldim si poradila.

V závěrečných minutách si ještě domácí vytvořili tlak. Branky se ale diváci nedočkali a tak si po bezbrankové remíze připsaly Krásné Loučky konečně alespoň bod. „Myslím, že jsme viděli z obou stran dobrý, vyrovnaný fotbal. My jsme ale měli přece jen více brankových situací, bohužel jsme je promarnili a to nás stálo další body," řekl po zápase krátce šéf klubu z Krásných Louček Pavel Boček.

Krásné Loučky - Kylešovice 0:0
Krásné Loučky: Töldi – Kozák, Malinovský, Chlopčík (82. Fiurášek), Choma – Ručka (66. Kočenda), Dankovič, Žitník, Lalák – Lukáš Pella, Mamula. Trenér: Libor Dvořák