Fotbalistům Krásných Louček se v krnovském azylu daří. 
I proti Štítině začali velkým náporem a svého protivníka zatlačili do defenzivy. Hostující gólman si na nedostatek práce stěžovat nemohl, a to ho už po čtvrthodině hry mohl překonat Choma, ale neuklidil centr Košárka do prázdné branky.

Pak vyslal Lalák do úniku Mituru, ale brankář ho vychytal. Domácí se dočkali v šestatřicáté minutě. Aktivní Košárek vběhl do šestnáctky hostí, odcentroval na Laláka a ten hlavou otevřel skóre.

Hosté po inkasované brance viditelně přidali, ke střele z hranice šestnáctky se dostal Prokša, ale brankář Petr prokázal kvality. Pět minut před poločasem byla Štítina blízko vyrovnání. Na Petra se řítil osamocený Šimeček, ale domácí gólman šanci bravurně zlikvidoval.

Krásným Loučkám vyšel start do druhé půle. Po Lalákově průniku se stav ještě neměnil, ale v osmapadesáté minutě udělal hostující brankář hrubou chybu. Neudržel Košárkův centr v rukavicích a důrazný Mitura dorazil balon do sítě.

Hosté to ale nezabalili. Po hrubce Chomy šel sám na Petra Prokša, ale na domácího brankáře si nepřišel. 
A nebyla to jediná šance Štítiny. Miroslav Petr se zaskvěl ještě několikrát, když zlikvidoval další dvě příležitosti Prokši i tutovku Palkoviče.

Osm minut před koncem bylo rozhodnuto. Mitura si pohrál s beky, našel volného Ručku a ten stanovil konečné skóre na 3:0 ve prospěch Krásných Louček. „Byl to oboustranně pěkný, ofenzivní fotbal. Myslím, že jsme prokázali větší touhu po vítězství a zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že nám to funguje, a věřím, že to vydrží i nadále," řekl po utkání spokojený šéf fotbalových Krásných Louček Pavel Boček.

Krásné Loučky – Štítina 3:0 (1:0)
Branky: 37. Lalák, 58. Mitura, 83. Ručka
Krásné Loučky: Petr – Choma, Kozák, Mamula, Pella – Ručka, Mitura, Košárek (76. Chlopčík), Lalák (84. Česlík) – Dvořák, Chudický (56. Žitník). Trenér: Libor Dvořák. Diváků: 100