Krásné Loučky stále ještě v nekompletní sestavě chtěly přerušit sérií dvou porážek v řadě a do zápasu s Jakubčovicemi vstoupily aktivně. Hosté ale disponují kvalitním hráčským kádrem a prokazovali to i na hřišti Krásných Louček.

Ve 29. minutě dostal hosty do jednobrankového vedení Šťastný. Domácí odpověděli zvýšenou snahou a vytvořili si i nadějné možnosti. Gólový efekt se nedostavil a tak v polovině zápasu stále vedly Jakubčovice.

Krásné Loučky chtěly srovnat výsledek a od začátku druhého poločasu několikrát zahrozili před brankou hostů. Místo vyrovnání ale přišel druhý gól v síti domácích z kopačky Ďurici. Naději pro domácí kolektiv vykřesal střídající Klimenko, který v 71. minutě vrátil Krásné Loučky do zápasu.

O čtyři minuty později se ale opět střelecky prosadil hostující Ďurica a vstřelil rozhodující třetí branku. Domácí už sílu na odpověď nenašli a museli spolknout třetí porážku v řadě.

Krásné Loučky – Jakubčovice 1:3 (0:1)
Branky: 71. Klimenko – 29. Šťastný, 61. a 75. Ďurica
Krásné Loučky: Toldi – Kozák, Choma, Ručka, Dankovič – Žitník, Pella, Deiner (30. Konior), Chudický – Mamula, Chlopčík (69. Klimenko). Trenér: Libor Dvořák