Domácí chtěli odčinit domácí porážku v minulém kole a od 1. minuty zatlačili hosty na svou polovinu hřiště. Ve 4. minutě zahrával Rinke volný přímý kop, mířil jen těsně nad. V 9. minutě se pokoušel o zakončení z dobré pozice Kočenda, obránci Otic jeho střelu zblokovali.

Ve 12. minutě domácí hráči rychle rozehráli standardní situaci, Rinke ale ránu z 20 metrů mezi tyče nenasměroval. V 15. minutě zahrával volný přímý kop Chudický, Vojtěšek míč ale do branky opět nedostal. V 19. minutě udeřilo na druhé straně. Otický útočník dostal milimetrovou přihrávku za domácí obranu a elegantním obloučkem poslal hosty do vedení.

Z následné akce hostující brankář vyrazil Lalákův střílený centr jen před sebe, Kočenda ale trefil jen boční síť. Ve 23. minutě zahrávali domácí rohový kop na zadní tyč, Choma přiklepl míč Kočendovi, který tvrdou ranou orazítkoval tyč. Ve 32. minutě předvedli dobrou kombinaci hosté, střela ale domácímu Petrovi žádné starosti nenadělala.

Ve 35. minutě střílel Vojtěšek těsně nad branku hostů. Těsně před přestávkou zamotal dva hostující obránce Mamula, ale vysoko přestřelil.

I ve druhém poločase byli domácí aktivnější, ale potýkali se s mizernou koncovkou. V 55. minutě střílel Chlop čík jen do rukavic brankáře. V 62. minutě centroval do pokutového území Adámek, na jeho centr vyskočil Chlopčík, ale branku netrefil. O dvě minuty později hostující brankář jen s největší námahou vytěsnil Kočendův pokus na roh. Po rohovém kopu se míč dostal k Lalákovi, který z hranice velkého vápna napálil břevno.

Vyrovnání se domácí dočkali v 75. minutě. Adámek našel chytrou přihrávkou Kočendu, který nadvakrát dopravil míč za záda otického brankáře. Šanci na definitivní otočení zápasu měl v 78. minutě Česlík, který dokázal obejít dva obránce, ale na lepší zakončení už mu ale nezbyly síly. Domácí hráči i přes výraznou herní převahu získali jen bod a v dalším utkání je čeká výjezd na hřiště Olympie Bruntál.

Krásné Loučky – Otice 1:1 (0:1)
Branka Krásných Louček: Kočenda
Krásné Loučky: Petr - Choma, Mylek, Vojtěšek, Chudický (65. Česlík) - Kočenda, Lalák, Rinke, Mamula - Chlopčík, Fiurášek (46. Adámek)