Fotbalisté Krásných Louček se nenechali deprimovat vysokou porážkou z minulého utkání a na hřiště velmi kvalitního soupeře z Bolatic nastoupili nebojácně. Od úvodu byli domácím více než rovnocenným soupeřem.

Do vedení mohl hosty posunout v 15. minutě Košárek, ale po samostatném průniku na gólmana domácích nevyzrál a šanci promarnil. Body chtěli také hráči Bolatic a ve 25. minutě se musel vyznamenat brankář Krásných Louček Petr, který zlikvidoval šanci osamoceného hráče domácího týmu.

V první půli se hrál vyrovnaný a zajímavý fotbal. Oba týmy se snažily útočit a před oběma brankami bylo živo. Gól ale diváci do přestávky neviděli ani na jedné straně.

Ve druhém poločase tahali za delší konec velmi dobře hrající fotbalisté Krásných Louček. V 53. minutě to také hosté potvrdili. Po úniku Košárka a jeho následném centru se před brankou Bolatic prosadil důrazný Chlopčík a gólovou dorážkou zajistil svému týmu jednobrankový náskok.

Domácí se nechtěli s vývojem utkání smířit a zvýšili úsilí. Týmově velmi dobrý výkon hostů ale jejich snahu dokázal eliminovat.

V 77. minutě to byli naopak hosté, kteří vykročili za dalším úspěchem. Po straně utekl opět Košárek a jeho přihrávku pod sebe dopravil nadvakrát do sítě domácích střídající Žitník. Domácí zápas nevzdali, ale skvělý výkon hostů jim do závěrečného hvizdu rozhodčího příliš nedovolil.

Krásné Loučky získaly další cenné body a dále atakují samotnou špici tabulky soutěže.

„Jsem s výkonem týmu moc spokojen. Po minulé porážce i přes dobrý výkon tým nepadl a dokázal na půdě velmi kvalitního soupeře zvítězit. Věřím, že budeme v nastaveném trendu pokračovat," řekl k utkání šéf fotbalových Krásných Louček Pavel Boček.

Bolatice – Krásné Loučky 0:2 (0:0)
Branky: 53. Chlopčík, 77. Žitník
Krásné Loučky: Petr – Kozák, Mamula, Choma, Dvořák – Ručka, Mitura, Košárek (80. Kočenda), Lalák (72. Malinovský) – Pella, Chlopčík (67. Žitník). Trenér: Libor Dvořák