TJ Krásné Loučky – Suché Lazce 0:2 (0:0)

Domácí fotbalisté hrají oproti loňské sezoně z pozměněným kádrem a na výsledcích to je znát. Také sobotní utkání s loňským účastníkem I.A třídy to potvrdilo. Fotbalisté Krásných Louček sice byli od úvodních minut aktivní a vypracovali si i několik dobrých střeleckých příležitostí. Gólové radosti se ale nedočkali a ke slovu se dostávali také hosté. Přesto měli v první půli domácí hráči více možností ke skórování, ale zaúřadovala nepřesnost v koncové fázi. Do půle se neprosadili naštěstí ani fotbalisté Suchých Lazců, a tak o přestávce ještě byla na straně domácího mužstva naděje.

Ve druhém poločase ale sami domácí nabídli hostům vítězství. V úvodu druhé půle Krásné Loučky podnikly nebezpečné útočné akce, ale opět bez jakéhokoliv úspěchu. Gólově se tak prosadily poprvé Suché Lazce a po hrubé chybě v defenzívě domácích se ujaly důležitého vedení. Domácí tým přidal a hrál na vyrovnání. Tak jako po celý zápas ale Krásné Loučky zradila koncová fáze a přišel trest. Po dalším velkém zaváhání v domácí obraně vstřelili fotbalisté Suchých Lazců do sítě domácího brankáře Kočendy druhou rozhodující branku.

Krásné Loučky se v závěru marně snažily alespoň korigovat výsledek a zcela vyrovnaný zápas domácí prohrály poměrem 0:2 ve svůj neprospěch. Napravovat mohou hráči Krásných Louček v neděli na hřišti Chuchelné.

#nahled|https://g.denik.cz/75/e9/tabulka_1b_3kolo_denik_clanek_hp.jpg|https://g.denik.cz/75/e9/tabulka_1b_3kolo.jpg|1.B třída, 3 kolo. #