Krásné Loučky se chtěly pokusit na hřišti bodovat a vylepšit pro jaro svou pozici v boji o udržení soutěže. Utkání přinášelo od úvodních minut vyrovnaný průběh. Oba týmy pozorně bránily a snažily se nepouštět soupeře do šancí.

V 15. minutě ale rozhodčí dal po kontaktu hostujícího obránce s domácím Heiderem v pokutovém území proti hostům až příliš přísnou penaltu. Brankář Petr se ale vyznamenal a pokutový kop zlikvidoval. Krásné Loučky přitlačily a ve 26. minutě se dostal do gólové příležitosti Košárek. Stav se ale neměnil.

O chvíli později měli hosté další možnost. Ani Cudrák však svou šanci neproměnil. Zkoušeli to také domácí fotbalisté, ani ani do přestávky se neprosadili.

Od začátku druhé půle se hrálo především ve středu hřiště. Hráči bojovali o každý metr prostoru, hra se rozdrobila do osobních soubojů. Brankové příležitosti se ani na jedné straně nerodily, výjimkou byly střely ze střední vzdálenosti či centry.

Remízový zápas spěl ke svému závěru a v něm se rozhodlo. Hostující defenzíva nezvládla necelých pět minut před koncem zápasu situaci před svou bránou. Po špatném odkopu se dostal k míči domácí Harazim a k radosti svých spoluhráčů a domácích příznivců vstřelil jediný gól utkání. Hosté v závěru ještě tlačili, ale vyloženou příležitost na vyrovnání si nevypracovali.

Po nejtěsnější porážce klesly Krásné Loučky na třetí místo od konce tabulky a na jaře je bude čekat tuhý boj o udržení soutěže.

„Je to škoda. Byl to vyloženě remízový zápas. Nevyužili jsme dobré příležitosti v první půli a nakonec rozhodl jediný gól v závěru po naší chybě v defenzívě. Přes zimu musíme posílit a na jaře naši hru a hlavně výsledky posunout nahoru," řekl k utkání vedoucí Krásných Louček Miroslav Pella.

Štěpánkovice - Krásné Loučky 1:0 (0:0)
Branka: 86. Harazim
Krásné Loučky: Petr - Malinovský (46. Zahradník), Choma, Sztuka, Dvořák - Ručka, Šmíd, Tesař, Dankovič - Cudrák, Košárek (63. Lindner). Trenér: Libor Dvořák starší