Fotbalisté Krásných Louček chtěli v utkání s Bolaticemi přerušit sérii porážek a začali zápas aktivně. Jenže už ve 3. minutě chybovali. Kozák zahrával hlavou malou domů, ale směr míče vystihl hostující Pláček a chytře přeloboval Petra v domácí bráně.

Hráči Krásných Louček se snažili o odpověď, ale místo toho mohli v 8. minutě inkasovat podruhé. Po rychlém brejku a přečíslení dva na jednoho se vyznamenal domácí gólman, který míč reflexivně vyrazil na roh.

Krásné Loučky chtěly kontrovat, ale střelecky se neprosazovaly. Ve 25. minutě dostali domácí další ránu. Po rychlém protiútoku šel sám na brankáře Petra hostující Hartoš. Gólman Krásných Louček zasáhl jen za cenu faulu a kromě penalty nařízené proti domácím, musel navíc Petr předčasně pod sprchy.

Do brány musel hráč z pole Malinovský a proti penaltě Balarina se skvěle vyznamenal. Naděje Krásných Louček i s deseti hráči v poli tak stále žila.

Hosté chtěli rozhodnout a měli další možnosti. Ve 31. minutě se znovu ukázal Malinovský, který zlikvidoval další brejkovou akci a následnou střelu hostujícího Šuly. O další minutu později se už skóre ve prospěch Bolatic měnilo. Rohový kop Balarina na přední tyč ještě Malinovský stačil vyrazil, ale na následnou dorážku volného Gaidy už nestačil.

Početní převaha hostů byla znát. Před přestávkou mohly Bolatice vedení ještě navýšit. Střela Bočka ale zazvonila naštěstí jen o tyč domácí branky.

Do druhé půle nastoupil oslabený domácí tým s odhodláním ještě s duelem něco udělat a od začátku na soupeře zatlačil. V 54. minutě narazil míč po autu Lalák na Pellu a po jeho přesném centru se před brankou Bolatic prosadil zkušený Chlopčík.

Domácí tlačili a bojovali alespoň o vyrovnání. Hosté ale drželi těsné vedení. V 67. minutě mohly Bolatice jednobrankový náskok pojistit. Po centru do velkého vápna domácích pálil Langer, ale skvělý náhradník v domácí bráně Malinovský byl opět na místě a vyrazil míč na roh.

V závěrečné čtvrthodině utkání si domácí vypracovali nápor a tlačili soupeře k jeho bráně. Vyloženou brankovou příležitost si ale nevytvořili a po skončení se museli smířit s další porážkou v řadě.

Krásné Loučky - Bolatice 1:2 (0:2)
Branky: 55. Chlopčík - 4. Pláček, 33. Gaida
Krásné Loučky: Petr (26. ČK) - Kozák, Chudický (58. Šperl), Malinovský, Chlopčík - Choma, Ručka, Konior (53. Mylek), Lukáš Pella - Lalák, Mamula. Trenér: Libor Dvořák