V první velké šanci utkání se ocitl v 11.minutě Kočenda, z dobré pozice ale hlavičku nasměroval mimo tyče. Ve 12.minutě už domácí fotbalisté vedli, když Rinke uvolnil skvělou přihrávkou Laláka a ten přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů, 1:0.

V 17. minutě se dostali do dobré šance hosté, domácí obrana míč srazila na roh. V 19. minutě měli hostující hráči výhodu volného přímého kopu, těžkou ránu domácí Toldi vyboxoval. Ve 22. minutě pálil domácí Beran mimo. Ve 34. minutě Tabach sklepl míč Chlopčíkovi, jeho střela skončila těsně vedle levé tyče. Těsně před odchodem do kabin rozehrávali hosté další volný přímý kop, Toldi ale zasahovat nemusel.

Ve 49. minutě domácí Toldi s námahou vyrazil skákavou střelu před sebe, dobíhající útočník hostů v jasné šanci selhal. V 59. minutě si na Chlopčíkův rohový kop naskočil Pobucký, míč vyrazil z brankové čáry jeden z obránců Dolní Moravice. V 62. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, na centr na zadní tyč si naskočil jeden z útočníků, ale Toldi jeho šanci výborným zákrokem zmařil. V 67. minutě pálil z hranice pokutového území Fiurášek, brankář míč zkrotil v rukavicích.

Definitivní klid na domácí kopačky vnesl v 86. minutě Rinke, jehož ránu tečoval jeden z obránců do protipohybu vlastního brankáře a bylo to 2:0.

Krásné Loučky - Dolní Moravice 2:0 (1:0)

Branky: 12. Lalák, 86. Rinke

Krásné Loučky: Toldi, Choma, Pobucký, Chudický (84. Mylek), Beran, Mamula, Rinke, Lalák, Kočenda, Tabach (57. Fiurášek), Chlopčík (88. Doležel).