Krásné Loučky – Dolní Moravice 2:3 (1:2)

Fotbalistům Dolní Moravice se v posledních mistrovských zápasech příliš nedařilo a na hřišti Krásných Louček se v sobotním duelu snažili neúspěšnou sérii přerušit. Domácí fotbalisté mají v poslední době potíže se složením sestavy, ale v utkání chtěli samozřejmě uspět. Na hřišti se od zahájení zápasu bojovalo a oba týmy se snažily o útočný fotbal. Lépe to vycházelo hostům, kteří navíc dobře bránili a dařil se jim i přechod do útoku.

Prvních pětačtyřicet minut tak přineslo poměrně dobrý fotbal a zajímavé momenty před oběma brankami. Střelecky ale vycházeli z prvního poločasu mnohem lépe hráči hostující Dolní Moravice, kteří si zajistili slibný náskok pro druhou polovinu utkání díky dvěma gólům bratrů Kopečných.

Krásné Loučky bojovaly od úvodu druhé půle o zvrácení nepříznivého vývoje. Hosté ale pokračovali ve zodpovědném výkonu a odolávali ofenzívě soupeře. Domácím přinesla aktivita zásluhou Rutkovského snížení a návrat do zápasu. Hosté ale kráčeli cílevědomě za vítězstvím a těsné vedení hájili až do závěrečných minut utkání. V nich přežili i nápor Krásných Louček a po závěrečném hvizdu si připsali vítězství 3:2 a zasloužené tři body.